Neler Yeni

Netspeed yorumlarınız ve referans kodu

AyazHenry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ayaz Bozok
Dünden beridir araştırmaktayım ve türksat kablonet'e güzel bi zam geldi bi türlü ısınamıyordum taahüt meselesinden

Türksat kablonet zam yaptı , Türknet zam yolda , türkcel süper online berlirli yerlere alt yapı yapmış malesefki

• netspeed gördüm birkaç konuda alt yapı sorguladım türknet'in verdiği hizmetten bi tık daha iyi 200/30 paketini sundu 420'e 6 ay sabit fiyat
  • aktif olarak türknetliyim mersin yenişehir çiftlikköy bölgesinde 100/20 olarak paketim var ve 340 tl e yakın fatura ödüyorum ödeme gecikmesiyle beraber ama türknet baydı artık zamda kapıda hissediyorum 340 olarak sana 400-420
  • netspeed 2023-2024 yorumlarınız neler
  • 1703836825048.png
  • Eğerki yorumlar güzel giderse türknet'ten netspeed e taşımayı planlıyorum şahsen 420 tl'e deyeceğini düşünüyorum

Ekler

• 1703836228580.png
    1703836228580.png
    266.4 KB · Hit: 62
Dünden beridir araştırmaktayım ve türksat kablonet'e güzel bi zam geldi bi türlü ısınamıyordum taahüt meselesinden

Türksat kablonet zam yaptı , Türknet zam yolda , türkcel süper online berlirli yerlere alt yapı yapmış malesefki

• netspeed gördüm birkaç konuda alt yapı sorguladım türknet'in verdiği hizmetten bi tık daha iyi 200/30 paketini sundu 420'e 6 ay sabit fiyat
  • aktif olarak türknetliyim mersin yenişehir çiftlikköy bölgesinde 100/20 olarak paketim var ve 340 TL e yakın fatura ödüyorum ödeme gecikmesiyle beraber ama türknet baydı artık zamda kapıda hissediyorum 340 olarak sana 400-420
  • Alıntıyı görüntüle
  • Eğerki yorumlar güzel giderse türknet'ten netspeed e taşımayı planlıyorum şahsen 420 TL'e deyeceğini düşünüyorum
1 yıldır kullanıyorum vdsl altyapıya sahibim sorun yaşamadım bir kere bile aramadım.Aynı şekilde arkadaşımda kullanıyor fiber altyapıya sahip o da herhangi bir sorun yaşamadı

freygasm

80+ Gold
Netspeedi 8 aydır kullanıyorum. Superonline, turk telekom, turknet sonrasında geçtim. Başta fiyat için geçmiştim ama hepsinden daha iyi ping değerleri aldım. 9ay içinde de ilk defa geçen hafta bakım sebebiyle 3saat netim kesildi, turknette her ay oluyordu bu.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
netspeed hiç tavsiye etmem
Mesaj otomatik birleştirildi:

netspeed uğraşılacak dert değil çok perişan olursun
Ne gibi bir sorun yaşadınız? Netspeed kurumsal kimliğiyle ön plana çıkan firmalardan biri. MH'ye direkt ulaşabiliyorum. Geçen bir sıkıntı yaşadım, Windows 11 İSO dosyası indiremiyordum. Aradım bir işlem yaptı, çözüldü.

musti1824

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Mustafa Aydın

• aktif olarak türknetliyim mersin yenişehir çiftlikköy bölgesinde 100/20 olarak paketim var ve 340 TL e yakın fatura ödüyorum ödeme gecikmesiyle beraber ama türknet baydı artık zamda kapıda hissediyorum 340 olarak sana 400-420
  • Alıntıyı görüntüle
  • Eğerki yorumlar güzel giderse türknet'ten netspeed e taşımayı planlıyorum şahsen 420 TL'e deyeceğini düşünüyorum
geçen haftalar da kesilmeler oluyordu işin aslı türk telekomdan kaynaklıymış şuanda öyle bir sorun yok araştır kafana yatarsa geç şuanda memnunum davet kodum PTFE2Q

Top Bottom