Neler Yeni

Netspeed yorumlarınız ve referans kodu

AyazHenry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ayaz Bozok
Dünden beridir araştırmaktayım ve türksat kablonet'e güzel bi zam geldi bi türlü ısınamıyordum taahüt meselesinden

Türksat kablonet zam yaptı , Türknet zam yolda , türkcel süper online berlirli yerlere alt yapı yapmış malesefki

• netspeed gördüm birkaç konuda alt yapı sorguladım türknet'in verdiği hizmetten bi tık daha iyi 200/30 paketini sundu 420'e 6 ay sabit fiyat
  • aktif olarak türknetliyim mersin yenişehir çiftlikköy bölgesinde 100/20 olarak paketim var ve 340 tl e yakın fatura ödüyorum ödeme gecikmesiyle beraber ama türknet baydı artık zamda kapıda hissediyorum 340 olarak sana 400-420
  • netspeed 2023-2024 yorumlarınız neler
  • 1703836825048.png
  • Eğerki yorumlar güzel giderse türknet'ten netspeed e taşımayı planlıyorum şahsen 420 tl'e deyeceğini düşünüyorum

Ekler

• 1703836228580.png
    1703836228580.png
    266.4 KB · Hit: 65

musti1824

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Mustafa Aydın
memnun olan kişilerere çok güvenme daha çok onlar firma için çalışan insanlar tam detay almak istiyorsan şikayet var sitesine bakman lazım ozaman netspeed nasıl bir firmaymış anlarsın
hocam ben asla gidip övmüyorum türknet de kullandım netspeedte hatta geçen arkadaşlar konu açmıştı kesilme ile ilgili gittim söyledim açık açık baya da sinir bozucu bir olaydı şuanda öyle bir problem yok türk telekom alt yapı bakım yapmış ama türknet fiber olmadığı sürece bana göre aşırı gereksiz kullanılmaz netspeed de diğer rakiplerine göre en azından hem uygun hem öyle kötü bir deneyim yaşamadım müşteri hizmetleri ilgili bu son yaşadığım olaydan beridir hiçbir problemde yaşamadım yani kısacası doğru düzgün firma yok zaten ama bu firma yine bir sıkıntınız olduğunda çözmeye niyetli

Eko1910

80+
Gibirnetden paket loss sorunu yüzünden geçen sene netspeede gecmistim düzelmişti. geçen aydı sanırım tt uploadı 12 ye çıkarttı 35mb lık paketlerde. Bunlarda mecbur cikardilar bütün kullanıcıların. 40mb down 12mb upload hız aliyodum 1 hafta sonra falan hız düştü modeme gelen hız şuan 15 lere kadar düştü destek talebi oluşturuyorum cevap vermiyolar geçenlerde aradım sorun iç tesisatınızda biz bina içine bişey yapamayız dediler öylece kapandı konu. Sorun benim kablolardamı yoksa iss demi bilemiyorum.

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben netspeed kullanmıyorum; daha önce 2 defa kullandım. 1. de sorun yok gibiydi. 2. de kopma ve hız dalgalanması vardı.
Sorun çalışmanın olması değil ki; her firma da sorun olabilir. Firmaya ulaşamadıklarını ifade ediyorlar. Donanımhaber foruma bakın şikayetleri görürsünüz.

Son düzenleme:

Eko1910

80+
Beyler geçen sene 65mb hız geliyodu modeme bugün 18mb e kadar düştü acaba beni vdsl den adsl mi gecirdiler böyle bisey olabilirmi

AyazHenry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ayaz Bozok
Modem değerlerine bakmak lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben netspeed kullanmıyorum; daha önce 2 defa kullandım. 1. de sorun yok gibiydi. 2. de kopma ve hız dalgalanması vardı.
Sorun çalışmanın olması değil ki; her firma da sorun olabilir. Firmaya ulaşamadıklarını ifade ediyorlar. Donanımhaber foruma bakın şikayetleri görürsünüz.
aktif olarak memnun kaldığın firma hangisi peki

csmemo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
mehmet mine
Ben genel olarak memnunum fiyat performans .
UCVRW9
Şikayet vara yaz operatörleri puana ve yaklaşımlarına bak karar ver .iptal edersin en kötü 1 2 ay denemiş olursun

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Emrullah AKTAŞ
Netspeed öneririm. Şu ana kadar sadece geçen gün yaşanan sorun oldu ve bu sorun da Türk Telekom kaynaklı. Bilindiği üzere altyapıyı Türk Telekom üzerinden sağlıyorlar ama insanlar inatla NetSpeed'e sallamayı tercih ediyor. Gün içinde sadece google takılabiliyordum, hiçbir oyun sunucusuna ve discord gibi araçlara bağlanamıyordum. Sorun 4-5 saat sonra düzeltildi ve tekrarında hiçbir şey olmadı. Bakım çalışmalarının sürekli yapılması iyi bir şey ve internetin en az kullanıldığı zamanlarda yapılıyor. Kendim gayet memnunum. Ayrıca NetSpeed artık mobil uygulama üzerinden daha yoğun yürütülüyor. Eğer bir sorun yaşarsanız destek talebi açın uygulama üzerinden.

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Snr düşük, hat zayıflamanız biraz yüksek.
Mevcut hızınız da atanabilir hızdan yüksek. Bağlantı sorunu yaşayabilirsiniz. Altyapınız kaç destekliyor.
Güldürennet altyapı sorgu fotosu atar mısınız.?

Top Bottom