Neler Yeni

Netspeed yorumlarınız ve referans kodu

AyazHenry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ayaz Bozok
Dünden beridir araştırmaktayım ve türksat kablonet'e güzel bi zam geldi bi türlü ısınamıyordum taahüt meselesinden

Türksat kablonet zam yaptı , Türknet zam yolda , türkcel süper online berlirli yerlere alt yapı yapmış malesefki

• netspeed gördüm birkaç konuda alt yapı sorguladım türknet'in verdiği hizmetten bi tık daha iyi 200/30 paketini sundu 420'e 6 ay sabit fiyat
  • aktif olarak türknetliyim mersin yenişehir çiftlikköy bölgesinde 100/20 olarak paketim var ve 340 tl e yakın fatura ödüyorum ödeme gecikmesiyle beraber ama türknet baydı artık zamda kapıda hissediyorum 340 olarak sana 400-420
  • netspeed 2023-2024 yorumlarınız neler
  • 1703836825048.png
  • Eğerki yorumlar güzel giderse türknet'ten netspeed e taşımayı planlıyorum şahsen 420 tl'e deyeceğini düşünüyorum

Ekler

• 1703836228580.png
    1703836228580.png
    266.4 KB · Hit: 62
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Emrullah AKTAŞ
memnun olan kişilerere çok güvenme daha çok onlar firma için çalışan insanlar tam detay almak istiyorsan şikayet var sitesine bakman lazım ozaman netspeed nasıl bir firmaymış anlarsın

Şikayetvara bakarak hareket etmek kadar saçma bir şey yok. Ayrıca ben çalışanları değilim ama gayet memnunum. Senin ne alıp veremediğin var da bu kadar kötüledin merak ediyorum. Ben fan boyluk yapmıyorum ama sen nedense hater olmuşssun :D

Eko1910

80+
Snr düşük, hat zayıflamanız biraz yüksek.
Mevcut hızınız da atanabilir hızdan yüksek. Bağlantı sorunu yaşayabilirsiniz. Altyapınız kaç destekliyor.
Güldürennet altyapı sorgu fotosu atar mısınız.?
Hocam altyapi 77 gözüküyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

.

Ekler

• Screenshot_20231229_120742_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20231229_120742_Samsung Internet.jpg
    102.4 KB · Hit: 27

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Hocam altyapi 77 gözüküyor
Ankastre kutunuza bakın, kablo yerinden oynamış veya kablo ucunda oksitlenme var mı? Ek yerleri bantlı ise yakla bağlayın.
Jak, splitter, priz varsa kontrol edin. Modemi farklı muadil adaptörle deneyin. İmkan varsa farklı modemle deneyin. Isınma da neden olabilir.
Bende de adaptör ve jak yüzünden snr ve hız düşmüştü, değiştirince düzeldi.
Birde bağlı olduğunuz saha dolabında kapasite sorunu varsa hız düşebilir.

Eko1910

80+
Ankastre kutunuza bakın, kablo yerinden oynamış veya kablo ucunda oksitlenme var mı? Ek yerleri bantlı ise yakla bağlayın.
Jak, splitter, priz varsa kontrol edin. Modemi farklı muadil adaptörle deneyin. İmkan varsa farklı modemle deneyin. Isınma da neden olabilir.
Bende de adaptör ve jak yüzünden snr ve hız düşmüştü, değiştirince düzeldi.
Birde bağlı olduğunuz saha dolabında kapasite sorunu varsa hız düşebilir.
Bu kadar hız düsmesi imkansız ankastre kutusuna baktım bir sürü kablo var hangi benim onu nasıl bulacam

Aydn1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Ahmet Aydın
valla hocam güncel olarak bende sorun yaşadim 5 gün arada bir kesildi aradim hemen talep açıldı şuan sorun çözüldü 7.24 müşteri desteği bile cezbediyor referans kodumu veerebilirim hiçbir fatura geciktirmedim.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,264
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Ben 4 yıldan uzun süredir kullanıyorum. Son zamana kadar çok memnundum fakat şuan değilim. Son aylarda sürekli internet kesintisi oluyor. Arıyorum modemi güncelliyorlar düzeliyor. Bir de internetim hızlı olmasına rağmen bazen siteler yavaş açılıyor. O neden oluyor çözemedim.

AyazHenry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ayaz Bozok
netspeed aboneliğini başlattım pdf olarak belgeleri elime aldım takibindeyim referans kodu durumunu bir arkadaşımız özelden illetti sağolsun aktif ettim 350 tl'e kampanya ve indirimlerle 200/30 mbps internet paketini aktif süreci başladı bakalım neler olacak durumu burdan yazacam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu an Pananet, fiyat bakımından geçtim.
Peşin ödeme imkanı vardı, 99.90*12
bu arada Pananet de 100 mbps fiber veriyor türknetten farksız :D

Son düzenleme:
Top Bottom