Neler Yeni

Newegg Güvenilir Mi Acaba

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,709
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kargoyla garantiye gönderip tamir edilip ürün geri gelirken bile gümrükte vergi sorunu yaşadığıını anlatanlar vardı, o kadar da pürüzsüz olmuyor maalesef.
Evet benim arkadaşlarım da çok sıkıntı yaşadı özellikle garanti olayı ve kargo muhabbetleri iyi olmuyor benimde çok içime sinmiyor ama arada cidden iyi fiyat farkı varsa alabilirim 300/500/1000tl için uğraşmam şahsen

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,820
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,709
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,820
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Kargoyla garantiye gönderip, tamir edilip ürün geri gelirken bile gümrükte vergi sorunu yaşadığıını anlatanlar vardı.
O kadar pürüzsüz olmuyor süreç maalesef.
Ben daha bugüne kadar yaşamadım, inş yaşamamda normalde prosedür belli ve hızlı işliyor ama burası TR her an her şey olabilir :)

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Prmy

WhoCares

80+ Silver
bi ara forumda 3090 alan bi üye vardı aha şöyle ucuz aha böyle ucuz bak trdekinden ucuza getirdim laps gümrükde vergi merhaba dedi :kekw:

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,617
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Evet güvenilir ürünler Amerika'dan geliyor diye biliyorum.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,820
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Benim zamanım yok öyle şeyler için valla kafamda almaz Zaten 😄
Bir kere vekalet vereceksin bir daha uğraşmayacaksın inan Amazon ve Newegg TR'den kat kat güvenilir. Mining zamanı, TR'de kartlar yurtdışına göre 2 katıydı o zamanlar yurtdışından almak çok karlıydı, bende bu yüzden az kart almadım :D Hem sattım hem kazdım iyi bir tecrubem oldu ve sorun yaşadığım kartları her gönderdiğimde sorunum hızlıca çözüldü.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,709
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bir kere vekalet vereceksin bir daha uğraşmayacaksın inan Amazon ve Newegg TR'den kat kat güvenilir. Mining zamanı, TR'de kartlar yurtdışına göre 2 katıydı o zamanlar yurtdışından almak çok karlıydı, bende bu yüzden az kart almadım :D Hem sattım hem kazdım iyi bir tecrubem oldu ve sorun yaşadığım kartları her gönderdiğimde sorunum hızlıca çözüldü.
Valla benim gözüm kesmiyor ağzımiz yandı birkaç kez daha fiyat gerçekten iyi olmadığı müddetçe almam diye düşünüyorum

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,820
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Valla benim gözüm kesmiyor ağzımiz yandı birkaç kez daha fiyat gerçekten iyi olmadığı müddetçe almam diye düşünüyorum
Aslında seni anlıyorum bir keresinde bende büyük bir hata dan döndüm. Amazondan siparişim geçtim o zamanlar bilmiyorum satıcı başkası 2 tane Rog 3080 ödeme kısmında vergi de kesilmemiş sipariş de yola çıktı ben sonradan öğrendim gümrüğe girerse vergi çıkar diye, ben bunu öğrenince fenalaştım, psikolojik olarak baya kötü etkilemişti çünkü vergisiz çok ucuzdu ama vergi ile baya pahalıya geliyordu neyse ki satıcı anlayışlı çıktı biraz mesajlaşıp hallettim siparişim iptal edildi, baya sıkıntılı bir hafta geçirmiştim :)

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,709
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Aslında seni anlıyorum bir keresinde bende büyük bir hata dan döndüm. Amazondan siparişim geçtim o zamanlar bilmiyorum satıcı başkası 2 tane Rog 3080 ödeme kısmında vergi de kesilmemiş sipariş de yola çıktı ben sonradan öğrendim gümrüğe girerse vergi çıkar diye, ben bunu öğrenince fenalaştım, psikolojik olarak baya kötü etkilemişti çünkü vergisiz çok ucuzdu ama vergi ile baya pahalıya geliyordu neyse ki satıcı anlayışlı çıktı biraz mesajlaşıp hallettim siparişim iptal edildi, baya sıkıntılı bir hafta geçirmiştim :)
Ben korkuyorum knka tr olsun başım ağrımasın ama vergiler her şey dahil fiyatı çok iyi olursa o ayrı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
935,802
Üyeler
147,014
Son üye
wissy
Top Bottom