Neler Yeni

newegg sitesinden alışveriş yapmak

melandre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
kkl
Merhaba.

newegg'den aşağıdaki linkini paylaştığım ürünü almayı düşünüyorum. Ülkeyi Türkiye olarak seçtiğimde 9.000tl fiyat çıkıyor. Merak ettiklerim ise şunlar:

1- Bu fiyat haricinde gümrükte v.s ekstra vergi ücreti çıkacak mı yoksa kargo v.s her şey dahil fiyat bu mu?
2- Ürünün elime ulaşması aşağı yukarı kaç gün sürer? 1 ay falan bekletir mi?

Ürün : https://www.newegg.com/global/tr-en/p/2AM-000Z-000B5

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Tr de satılan modellerden farklı mı bu?

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Haftalardır Türkiye'de hiçbir yerde stokta yok hocam bulamıyorum
Evet ben de baktım da beyazı yokmuş şu an. Newegg den bi ara monitör alacaktım da uğraşmayım diye vazgeçtim. Bi şeyler alan arkadaşlar var forumda ama sanırım gümrük işleri için vekalet falan gerekiyor diyolardı. Konuyu görürlerse yardımcı olurlar. Çok uğraşmayım diyosan phanteks nv7 de alabilirsin fiyatı daha ucuzdu bundan en son baktığımda. Ayrıca daha büyük ve bence daha şık

melandre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
kkl
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet ben de baktım da beyazı yokmuş şu an. Newegg den bi ara monitör alacaktım da uğraşmayım diye vazgeçtim. Bi şeyler alan arkadaşlar var forumda ama sanırım gümrük işleri için vekalet falan gerekiyor diyolardı. Konuyu görürlerse yardımcı olurlar. Çok uğraşmayım diyosan phanteks nv7 de alabilirsin fiyatı daha ucuzdu bundan en son baktığımda. Ayrıca daha büyük ve bence daha şık
Hocam şimdi sepete ekledim de kargoyla 16.000tl'ye geliyor. Bir de vergisi falan çıkarsa ohoo. Vazgeçtim zaten. Phanteks'e bi bakayım

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Hocam şimdi sepete ekledim de kargoyla 16.000tl'ye geliyor. Bir de vergisi falan çıkarsa ohoo. Vazgeçtim zaten. Phanteks'e bi bakayım
Li lan linin bu kasası 2 3 ay öncesine kadar 4 5k dan satılıyordu hatta geçenlerde gaming gecesinde indirime girmişti. Fiyatının bu kadar şişmiş olmasının tek sebebi kasanın çok popüler olması. Güzel kasa ancak 2 ayda 2 kat zamlanacak bi kasa da değil. En son 9 küsürlerden satılmıl

melandre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
kkl
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
https://www.hepsiburada.com/lian-li-011-rog-certify-o11dxl-w-atx-midtower-kasa-p-HBCV00000TTKAV?magaza=Baburtech+Bilisim+A.Ş.&url_src=and-product-detail ille de Beyaz olmak zorunda mı? Değilse bu da güzel ve iç karartıcı değil üstüne rog sertifikası var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve emin ol gümrük vergisi kargo(varsa) falan çok daha pahalıya gelir
Beyaz olsun diye çok istemiştim ama eğer yoksa en iyi alternatif bu sanırım

Zexius

80+ Bronze
Merhaba.

newegg'den aşağıdaki linkini paylaştığım ürünü almayı düşünüyorum. Ülkeyi Türkiye olarak seçtiğimde 9.000tl fiyat çıkıyor. Merak ettiklerim ise şunlar:

1- Bu fiyat haricinde gümrükte v.s ekstra vergi ücreti çıkacak mı yoksa kargo v.s her şey dahil fiyat bu mu?
2- Ürünün elime ulaşması aşağı yukarı kaç gün sürer? 1 ay falan bekletir mi?

Ürün : https://www.newegg.com/global/tr-en/p/2AM-000Z-000B5
Gümrüğü geçtim olası bir kargoda kırılma durumunda iletişimde çok problem yaşarsın ingilizce akıcı konuşabiliyorsan ayrı.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ukkaşe Atalay
Beyaz olsun diye çok istemiştim ama eğer yoksa en iyi alternatif bu sanırım
Beyaz alacaksan illaki beklemen lazım ve dediğin gibi bu en iyi alternatif bu aynı model tek farkı bu gri ve rog sertifikalı bu kasanın siyahı daha ucuz ama çok iç karartıcı umarım dilediğin gibi bir sistem olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,377
Üyeler
154,394
Son üye
Emirhan_00
Top Bottom