Neler Yeni

NFS serisi neden ilgi görmüyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Halil
Payback bitirdim, Heat'a başladım. Kime sorsam kötü, oynanmaz diyordu. Gece yarışları, oyun akıcılığı, oynanışı gayet standart. Müziklerine diyecek söz bulamıyorum. Araba oyununda egzozdan "Vutututu" sesi dinlemek varken, oyunun müzik sesini son ses açıp kafa sallayarak oynattığını bilirim NFS Heat'ın. Payback Full arcade, Asphalt 8 oynar gibi mobil oyun oynanışı vardı. Forza Horizon 4'ten döndüm NFS serisine. Underground sonrasında seriyi bırakan tayfaların yorumları merak ediyorum. Sizin düşünceleriniz neler? Sizce neden ilgi görmedi son çıkan NFS oyunları?

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
389
İsim
Sinan İ.
NFS serisinin en iyi tarafı modifiye yapmaktı ama bundan vaz geçtiler normal sıradan araba yarışı olunca ilgi azaldı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Kutlu
Payback bitirdim, Heat'a başladım. Kime sorsam kötü, oynanmaz diyordu. Gece yarışları, oyun akıcılığı, oynanışı gayet standart. Müziklerine diyecek söz bulamıyorum. Araba oyununda egzozdan "Vutututu" sesi dinlemek varken, oyunun müzik sesini son ses açıp kafa sallayarak oynattığını bilirim NFS Heat'ın. Payback Full arcade, Asphalt 8 oynar gibi mobil oyun oynanışı vardı. Forza Horizon 4'ten döndüm NFS serisine. Underground sonrasında seriyi bırakan tayfaların yorumları merak ediyorum. Sizin düşünceleriniz neler? Sizce neden ilgi görmedi son çıkan NFS oyunları?
Her oyunda farklı bir tema deniyorlar özellikle son çıkan unbounda efektleri öyle bir yapıştırmışlar ki anime oyunu oynuyormuş gibi hissettim seveni sever ama genellike sevilmiyor NFS heatı seviyorum ama

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
alperen taha demir
NFS serisinin en iyi tarafı modifiye yapmaktı ama bundan vaz geçtiler normal sıradan araba yarışı olunca ilgi azaldı.
Ah be underground daki modifiye ettiğim arabalar aklıma geldi o sene çıkmış bi oyun için efsanevi modifikasyonlar vardı be

zX1ScreamofNİGht

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Kutluhan bayrakcı
Most wanted 2005 kafasında olmayan hiçbi nfs nfs değildir benim şahsi görüşümce

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
389
İsim
Sinan İ.
Ah be underground daki modifiye ettiğim arabalar aklıma geldi o sene çıkmış bi oyun için efsanevi modifikasyonlar vardı be
Aslında oyunun mekaniği falan iyi değildi. Saçma sapan yerde araba afallıyor kendi etradında falan dönüyordu ama modifiye olayı mükemmeldi. Bir sürü seçenekten kendi tarzına göre araba yapması falan. Otur saatlerce modifiye ile uğraş o bile zevk veriyordu. E modifiye içinde mecbur yarışman lazım olunca daha bir hırsla oynardık.

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
alperen taha demir
Aslında oyunun mekaniği falan iyi değildi. Saçma sapan yerde araba afallıyor kendi etradında falan dönüyordu ama modifiye olayı mükemmeldi. Bir sürü seçenekten kendi tarzına göre araba yapması falan. Otur saatlerce modifiye ile uğraş o bile zevk veriyordu. E modifiye içinde mecbur yarışman lazım olunca daha bir hırsla oynardık.
Kesinlikle katılıyorum mekanikleride most wantedda çok güzeldi bence yine tabi o zamana göre düşünürsek yarışlar falan most wantedda çok zevk veriyodu hikayeside güzeldi

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Halil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her oyunda farklı bir tema deniyorlar özellikle son çıkan unbounda efektleri öyle bir yapıştırmışlar ki anime oyunu oynuyormuş gibi hissettim seveni sever ama genellike sevilmiyor NFS heatı seviyorum ama
Nfs Heat ortalarındayım, Unbound alınır mı sizce? Zorluğu nasıl? Her dk polis kovalıyorsa almayayım, anime efektleri sorun olmaz.

yusuftheayay

80+ Bronze
Yaş kaç

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
735
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
Underground ve most wanted den sonrası sarmadı. Bence en büyük sebebi rakipleri olabilir. Şuan bile MW oynayasım geliyor. Ama yeni oyunları çekici değil.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Forza Horizon oynadıktan sonra beni sarmıyor. Most Wanted 2005 benim favori oyunumdur hala ama yeni NFS çok kötü. Olmamış.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,029
İsim
a l p e r
Abi Undergroundaki kariyer modu çok güzeldi. Senin arabanın yanına kızların olduğu afişler falan oluyordu. Müzikler deden ayrı efsane şimdiki oyunlarını yani oynayasım gelmiyor benimde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,755
Üyeler
140,693
Son üye
kubiinel
Top Bottom