Neler Yeni

NFS serisi neden ilgi görmüyor?

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Mustafa
Her seyden ziyade mekanikler bitiriyor bu tarz oyunları Forza Asetto falan da dahil çoğu kisi oynamıyor zaten. Türe ilgisi olanlarsa biraz daha abartıp direksiyon falan kuruyor NFSdeki direksiyon desteği simülasyon hissi çok az Unbound aslında genel itibariyle güzel oyun ama diğer oyunlar birbirinin aynısı ve sıkıcı araba sayısının az olması da büyük etken. İnsanlar neden ETS2 ye araba modu yapıyor da bu oyunu bu kadar iplemiyor diye sorsak yeter

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Underground ve most wanted den sonrası sarmadı. Bence en büyük sebebi rakipleri olabilir. Şuan bile MW oynayasım geliyor. Ama yeni oyunları çekici değil.
NFS Carbon yüzünden seriyi takip etmeyi bırakmıştım ben. Şu an alacak olsam The Crew Motorfest alırım.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,734
İsim
ege erdem demirelli
Dediğin noktaları bende seviyorum ama oynanış mekaniklerini bozdular. 300 km/h ile gidiyorsun virajda el frenini çek araba o hızla keskin virajları alıyor.

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Muhammet Kürkçü
Payback bitirdim, Heat'a başladım. Kime sorsam kötü, oynanmaz diyordu. Gece yarışları, oyun akıcılığı, oynanışı gayet standart. Müziklerine diyecek söz bulamıyorum. Araba oyununda egzozdan "Vutututu" sesi dinlemek varken, oyunun müzik sesini son ses açıp kafa sallayarak oynattığını bilirim NFS Heat'ın. Payback Full arcade, Asphalt 8 oynar gibi mobil oyun oynanışı vardı. Forza Horizon 4'ten döndüm NFS serisine. Underground sonrasında seriyi bırakan tayfaların yorumları merak ediyorum. Sizin düşünceleriniz neler? Sizce neden ilgi görmedi son çıkan NFS oyunları?
Ben yeni nfs leri sırf sürüş mekaniğinin yavanlığından dolayı oyanayamıyorum acayip düz geliyor. Birçok kişi katılmayacaktır ama nfs 2012 mekanikleri yeni nfs oyunlarına bin basar bence keşke o mekaniklerden devam etselerdi (sadece sürüş mekaniği olarak)

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
993
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Ben seviyorum açıkçası forzanın açık dünya olayı iyi. Unbound 35 saat te bitirdim birdaha oynanacak oyun değil ama o hikaye ve dublajı oldukça keyfiliydi. Gerçekçilik ve anime arasında siradışı bir dengesi vardı. Payback heat ve diğer oyunları steam kütüphane me eklemiştim ,vakit buldukça oynarım.

zX1ScreamofNİGht

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Kutluhan bayrakcı
Kesinlikle katılıyorum mekanikleride most wantedda çok güzeldi bence yine tabi o zamana göre düşünürsek yarışlar falan most wantedda çok zevk veriyodu hikayeside güzeldi
Most vanted da yarış çizgisine spawnlanan kamyonet bul beni

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Oyun mekanikleri eski tadından uzaklaştı, Eski NFS oyunlarındaki gerçek kişilerin oynadığı hikayeli yapıyı saçma animasyonlu boş karakterlerin olduğu yapıya çevirdiler, üzerinde durmadılar. Araç sesleri için bile kasmıyorlar yani kaç yıldır aynı araba sesleri. Rakip olarakda yeni oyunlar yükselişe geçince NFS serisi geride kaldı.

Benim en sevdiğim oyun serisidir, ama en son NFS 2015 ile NFS serisi son güzel oyununu verdi, 2015 inde mekanikleri sıkıntılıydı ama most wanted tadında gelişmiş hissettiren yapısına sadık son NFS serisiydi o. Sonrası çöp, forza olma çabası, özünden uzak, kafa yorulmamış özenilmemiş oyunlar.

Yeni most wanted remake geliyor, umarım güzel yaparlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,614
Üyeler
140,673
Son üye
lord1850
Top Bottom