Neler Yeni

Nike Air Force 1 '07 500 TL mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ataberk

Arkadaşlar ilanda ayakkabı 500 TL olarak gözüküyor ve satıcı da eski sezon outlet ayakkabısı olduğunu yani orjinal olduğunu söylüyor başka bir ilanda da 450 TL'ye gördüm ama onda da bir açıklama göremedim sadece alanlar barkod okuttuğunda Nike sayfasına yönlendiriyor diyorlar sizce bu attığım ilandaki ayakkabı orjinal mı ben pek imkan veremedim

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,104
İsim
Oğuz Oğuz

Arkadaşlar ilanda ayakkabı 500 TL olarak gözüküyor ve satıcı da eski sezon outlet ayakkabısı olduğunu yani orjinal olduğunu söylüyor başka bir ilanda da 450 TL'ye gördüm ama onda da bir açıklama göremedim sadece alanlar barkod okuttuğunda Nike sayfasına yönlendiriyor diyorlar sizce bu attığım ilandaki ayakkabı orjinal mı ben pek imkan veremedim
Genelde replika oluyor. Orijinali ne kadardı?

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto

orjinal değildir o bardoklar çok basit bir şekilde programlarla oluşturulabilir ayak sağlığınızı tehlikeye atıp böyle merdiven altı ayakkabılar almayın

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ataberk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler arkadaşlar zaten açıklamalarına rağmen emin olamamıştım

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,176
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Çakma orjinali bu fiyat olur mu hiç kinetixler hemen hemen o fiyat

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Selim
Sahte barkod ya da qr kodu oraya basmak zor değil ki. Sırf ürün sayfasına yönlendiriyor diye orijinal denilemez outlet ürün diyenlerin hepsi çakmacı uzak durun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ataberk
Var mı öneriniz bu bütçelerde peki

2mApoo

80+ Silver

36'dan 45'e kadar numarası olan OUTLET bir ürün ilk defa görüyorum :D
çakma

Top Bottom