Neler Yeni

nitro 5 vs lenovo loq vs nitro 16

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Kartal
Merhaba arkadaşlar, bu 3 laptop arasında kaldım, sizce hangisini alayım, fikirlerinize açığım. Nitro 16'ya bu kadar fark vermeye değer mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Bünyamin Yiğit
Merhaba arkadaşlar, bu 3 laptop arasında kaldım, sizce hangisini alayım, fikirlerinize açığım. Nitro 16'ya bu kadar fark vermeye değer mi

Acer nitro 16 en mantıklısı casperdan uzakdurun nitro 5 de de isinma sorunu var nitro 16 soğutma vs olsun daha iyi

Capgras

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
Capgras
Lenovo loq fiyatına göre baya iyi ama ekranı falan iyi olsun diyorsan acer nitro 16 da baya iyi seçenek olucaktır.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Nitro 16 değer arkadaş ram ve ssd demiş ama attığı laptop excalibur bin pişman edecek bir laptop 400 nits güzel bir ekrana sahip sıvı metal kaliteli soğutma alternatif A15 var ise bakılabilir ama pahalıdır fazla bakır borusu var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

LOQ belki alınabilir 2 acer varsa bütçe kesinlikle alınabilir yani 3 de bana göre alınabilir modeller ama acere daha sıcak yaklaşırım fakat onunda garantisi problemli yeni kasalarda problem fazla yok hiç yok desem yalan olur çünkü her cihazda problem çıkma ihtimali var.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,862
Üyeler
141,348
Son üye
Krino6
Top Bottom