Neler Yeni

Noctua NT-H1 aldım beğenmedim iade etmeli miyim?

Zalim058

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa
Bugün Amazondan aldığım Noctua NT-H1 10G olan termal macunum geldi. Hemen ekran kartı ve işlemcinin macununu yeniledim ama hiç fark olmadı. 15 liraya aldığım 30 Gramlık macun ile Noctua arasında fark yok. Ve macunun kıvamı hafif katı sürüp yaydıkça kırılma oluyor normal mi?

Ekler

• IMG_20220807_190117-min.jpg
    IMG_20220807_190117-min.jpg
    863 KB · Hit: 56
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,904
İsim
Emir Yusuf
Kırılma olması normal değil gibi geldi. Uzun süre rafta beklemişse sorun olmuş olabilir. Bilemedim. İade etmeyi deneyebilirsiniz.

Bugün Amazondan aldığım Noctua NT-H1 10G olan termal macunum geldi. Hemen ekran kartı ve işlemcinin macununu yeniledim ama hiç fark olmadı. 15 liraya aldığım 30 Gramlık macun ile Noctua arasında fark yok. Ve macunun kıvamı hafif katı sürüp yaydıkça kırılma oluyor normal mi?
Bende aldım o macunu dün işlemciye uyguladım ve işlemci cayır cayır yanıyordu termal macunu eşit dağılmamış mı ki dedim sorun yoktu dağılmasında 5800x3d işlemcim anında 90 derecelere ulaşıyordu testlerde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kırılma olması normal değil gibi geldi. Uzun süre rafta beklemişse sorun olmuş olabilir. Bilemedim. İade etmeyi deneyebilirsiniz.
Kırılma derken nasıl bir şey oluyor ki hocam
Bendeki de aşırı ermiş bir vaziyette idi ilk daha bu kadar cıvık termal macun gördüm testler sonrasında

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,904
İsim
Emir Yusuf
Bende aldım o macunu dün işlemciye uyguladım ve işlemci cayır cayır yanıyordu termal macunu eşit dağılmamış mı ki dedim sorun yoktu dağılmasında 5800x3d işlemcim anında 90 derecelere ulaşıyordu testlerde

Bendeki de aşırı ermiş bir vaziyette idi ilk daha bu kadar cıvık termal macun gördüm testler sonrasında
Tam cıvık da normal değil tam katı gibi de. diş macunu gibi cıvık değil yani

Tam cıvık da normal değil tam katı gibi de. diş macunu gibi cıvık değil yani
Diş macunundan biraz daha cıvık bendeki hocam testler sonrasında bu hale geliyor macun

Bendeki macun daha yoğun bir kıvama sahip.
Bende cooler master elmas partiküllü macun vardı hep onu alırdım bu kez bunu alayım dedim beğenmedim iade edebilir miyim ki hocam ben bunu

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,668
İsim
Hacı

Keşke teknobiyotikten veya amazondan arctic mx-4 alsaydınız.
iade başlatıp iade etmeye çalışın.

Keşke teknobiyotikten veya amazondan arctic mx-4 alsaydınız.
iade başlatıp iade etmeye çalışın.
Keşke hocam
Deneyim bi dedim pişman oldum
Her zaman ki kullandığım cooler master elmas nano partiküllü termal macunu alsaydım
Noctua iyidir dedim sonuçta soğutmada ünlü firma dedim birde 10 gr lık şırınga ya baya gider bu bana dedim ama öyle olmadı kalitesizmiş

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,279
Üyeler
151,371
Son üye
Sylassqwe
Top Bottom