Neler Yeni

normalden daha düşük fps alıyorum

Mert233

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert
rtx 4060 ti 8gb ekran kartım ve i5 12400f işlemcim var valorantta 200 fps civarı alıyorum çoğu oyundada böyle rainbow six siege de 150 fps civarı falan alıyorum youtubeden izlediğim test videolarında bukadar düşük fps olmuyor driverler güncel windows 11 pro kullanıyorum oda güncel yeni tam tarama yaptım bilgisayarda virüste yok pc yi de yeni aldım böyle bir sorun olması üzücü lütfen yardım edin

Redieew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Ali Avcı
Nvidia ayarlarını yaptın mı denetim masasından çünkü o videoları çekenler genellikle performans ayarlarını en uygun şekilde optimize ederek çekiyorlar.

Mert233

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nvidia ayarlarını yaptın mı denetim masasından çünkü o videoları çekenler genellikle performans ayarlarını en uygun şekilde optimize ederek çekiyorlar.
ne gibi bir ayar yapmam lazım ? denetim masası ile geforce experience yüklü

Redieew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Ali Avcı
Masaüstüne sağ tık yaparak görebilirsin nvidia denetim masasından 3d ayarları internete bakıp yapmanı tavsiye ederim.İşlemcin için de turbo boostta çalşması için agresif moda almanı öneririm.Onu da nasıl yapacağını aynı şekilde youtubedan bakabilirsin.

Mert233

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Masaüstüne sağ tık yaparak görebilirsin nvidia denetim masasından 3d ayarları internete bakıp yapmanı tavsiye ederim.İşlemcin için de turbo boostta çalşması için agresif moda almanı öneririm.Onu da nasıl yapacağını aynı şekilde youtubedan bakabilirsin.
rtx 4060 ti ile valorantta 200 fps alma sorunumu kartı performans ayarlarına çekmenin işe yarayacağını sanmıyorum hem bu bilgisayarı yüksek grafiklerde yüksek fps almak için aldım görüntü ayarlarını düşürmek istemiyorum

Top Bottom