Neler Yeni

Çözüldü✓ Not Alma/Video-Film Odaklı Kullanım İçin Tab S9+/iPad Pro 6 12.9/MatePad 11.5s

lycexia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Harun PEKMEZCİ
Bütçe
30000
Merhaba tıp fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Yaklaşık 3 yıldır not almak için Samsung Tab s7+ 256gb modelini kullanıyorum ve tabletten donanım olarak tamamen memnunum, ayrıca tamamen samsung ürünlerden oluşan bir ekosistemim de var. Fakat 3 yıldır not uygulamaları konusunda hiçbir şekilde istediğim gelişmişliğe ipad tarafındaki not alma uygulamaları kadar ulaşamadı. Ayrıca kullandığım not uygulaması bazen kasıyor veya crash veriyor. Yıllarca biriktirdiğim notlarımın güvenliğinden endişelenmeye başladım. Update olarak Tab s9+ düşündüm fakat uygulama konusunda yine bir gelişme olmamış olacak. Apple ürünlerini normalde sevmesem de biraz baktım yeni air 11 6. nesili inceledim ve 30k vereceğim bir cihazda 60hz ekran olması yüz tanıma sistemi olmaması da mantıksız geldi. S9 ultra 512GB modeli fiyat olarak da aşırı uygundu sipariş ettim fakat 14.6 inch devasa ekran hem taşınabilirlik hem de kullanım açısından efektif olmayacak diye iptal ettim siparişimi, çünkü klavyeyle kullanmayacam veya aşırı performans gerektiren işler yapmayacam sadece not alıyorum video film izliyorum. Air 6 alıp 60 hz ekrana o parayı vermektense 2. el temiz m2 pro 6. nesil cihazlar 30k seviyesinde donanım ve yazılım olarak da tatminkar cihazlar. Fakat ilk kez apple kullanacağım tüm ekosistemim samsung ve ipad pro'nun veya m2'nin gücüne de ihtiyacım yok. Son olarak matepad 11.5s ve huaweinin yeni not alma uygulaması da baya hoşuma gitti ama google servis sorunları hakkında bilgim yok. Aktif olarak google drive de kullanıyorum çünkü Tavsiyelerinize açığım, teşekkürler.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
995,235
Üyeler
157,343
Son üye