Neler Yeni

Öneri Not Almak İçin Tablet Önerisi

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Bütçe
15000
Merhaba arkadaşlar. Ders çalışmak, not almak, PDF okumak, internette araştırma yapmak, dizi izlemek vb. şeyler için bir tablet arıyorum. Bu yüzden kutunun içinden kalemi çıkması lazım. Oyun oynmayacağım ancak birkaç uygulamayı aynı anda açabilirim, kasma donma yapmasın. Önümüzdeki senelerde de iyi performans sergilesin istiyorum. Bahsettiğim gibi oyun değil de yine bu öğrencilik vb. işler için. Şu an aklımda olan 2 Samsung tablet var, S9 ve S9 FE.

Burada gördüğünüz gibi eğer S9 FE alırsam 8/256, S9 alırsam 8/128 almayı düşünüyorum.

Bütçem aslında 15 bin. Sizce 5 bin daha fazla verip üstüne 128 GB daha az hafızası olan S9'u mu tercih etmeliyim yoksa daha uygun olan S9 FE'yi mi? Önerilerinize açığım, teşekkürler.

Son düzenleme:

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Merhaba arkadaşlar. Ders çalışmak, not almak, PDF okumak, internette araştırma yapmak, dizi izlemek vb. şeyler için bir tablet arıyorum. Bu yüzden kutunun içinden kalemi çıkması lazım. Oyun oynayacağım ancak birkaç uygulamayı aynı anda açabilirim, kasma donma yapmasın. Önümüzdeki senelerde de iyi performans sergilesin istiyorum. Bahsettiğim gibi oyun değil de yine bu öğrencilik vb. işler için. Şu an aklımda olan 2 Samsung tablet var, S9 ve S9 FE.

Burada gördüğünüz gibi eğer S9 FE alırsam 8/256, S9 alırsam 8/128 almayı düşünüyorum.

Bütçem aslında 15 bin. Sizce 5 bin daha fazla verip üstüne 128 GB daha az hafızası olan S9'u mu tercih etmeliyim yoksa daha uygun olan S9 FE'yi mi? Önerilerinize açığım, teşekkürler.
Kesinlikle Samsung S9.

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Eren
Merhaba arkadaşlar. Ders çalışmak, not almak, PDF okumak, internette araştırma yapmak, dizi izlemek vb. şeyler için bir tablet arıyorum. Bu yüzden kutunun içinden kalemi çıkması lazım. Oyun oynayacağım ancak birkaç uygulamayı aynı anda açabilirim, kasma donma yapmasın. Önümüzdeki senelerde de iyi performans sergilesin istiyorum. Bahsettiğim gibi oyun değil de yine bu öğrencilik vb. işler için. Şu an aklımda olan 2 Samsung tablet var, S9 ve S9 FE.

Fe+ var bende hem büyük hem not almak ve soru çözmek için ideal

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Olmaz not alacaksın zaten oyun yüklemeyeceksin ortalama 250 sayfa word dosyası 1.5MB tutuyor yüzlerce binlerce yazarsın böyle.
Hocam evet not için sıkıntı değil, o zaman da S9'a ne gerek var diye düşünüyorum. Oyun oynamıyorum dediğim gibi. Not alırken YouTube'da video izlerken bu işlemci farkını ne kadar anlayabilirim? Zaten iki tablet de 4 yıl Android güncellemesi alacak, ondan sonra gittiği kadar artık. S9 FE 4 yıl boyunca düzgün performans vermez mi? 6/128'i de düşünmeye başladım. 6/128 ya da 8/256 S9 FE sanki daha iyi gibi?

Top Bottom