Neler Yeni

Notlarımı Nasıl Yükseltebilirim

hpxtech

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
hpxtech
Arkadaşlar 7.sınıfım ve 3-4 zorba insanlar yüzünden notlarım bayağı düştü 1.dönem iyiydim hepsi yüksekti ama 2-3 puanla takdiri kaçırmıştım şu an notlarım düştü nasıl çalışabilirim Takdir almak istiyorum her gün notlarımı çok takıyorum

Fen (35) Zorba yüzünden (82 Almam lazım)
Mat (40) Zorba Yüzünden (70 Almam lazım)
Türkçe (70 küsür) dinleme düşürdü (85 Almam lazım)
İngilizce (75) 90 aldım ama dinleme beni 75'e düşürdü
Seçmeli İngilizce (87) 100 aldım ama dinleme beni yine 87'ye düşürdü
Sosyal (83) 90 Almam lazım
Seçmeli Kültür (70) 90 Almam lazım
Din (80) 85 Almam lazım
Seçmeli Görgü (100)

Fenden saf maddeleri anlamamıştım ama şu an üreme konusundayız ve yapabiliyorum daha iyi anlayabiliyorum ama matematikte geometriyi anlayamıyorum açılar var çok karışık konular diğer dersleri de 80'leri 90 falan yapmam lazım ve dinleme sınavlarına odaklanmam lazım zaten fen ve matematik hariç diğer dersler kolay

RONALDINHO

80+ Bronze
Kitap yesen fayda etmez. Sen yine de ders çalışmayı deneyebilirsin.

Qrsiem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Emirhan Acar
valla dostum ingilizce dinleme için tek önerebileceğim şey dizi izlemen ama bokunu çıkarmadan bu sefer ingilizce yükselirken diğer derslerin düşer gidip tüm gün dizi izleme normal boş zamanında izle çok faydası olur bu yaşta daha iyi öğrenirsin ilerde bu kadar kolay öğrenilmiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben okuldaki hocalardan çok anlamazdım youtubeda hiç ders dinledin mi bilmiyorum ama bir deneyebilirsin

DonanımFikir

Fikr-i Donanım
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,595
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Sana abi tavsiyesi vereyim.
7.Sınıfı pek önemsemene gerek yok , tabii ki taktir almak istiyorsan özellikle sözlü notlarına da yüksek girmeleri gerekli.
Derste iyiysen zaten yazılıda iyi alırsın, ve en başta belirttiğim durum için hocalarınla iyiysen ödev veya katılımın iyiyse zaten karnen iyi gelir.

Arkadaşlar 7.sınıfım ve 3-4 zorba insanlar yüzünden notlarım bayağı düştü 1.dönem iyiydim hepsi yüksekti ama 2-3 puanla takdiri kaçırmıştım şu an notlarım düştü nasıl çalışabilirim Takdir almak istiyorum her gün notlarımı çok takıyorum

Fen (35) Zorba yüzünden (82 Almam lazım)
Mat (40) Zorba Yüzünden (70 Almam lazım)
Türkçe (70 küsür) dinleme düşürdü (85 Almam lazım)
İngilizce (75) 90 aldım ama dinleme beni 75'e düşürdü
Seçmeli İngilizce (87) 100 aldım ama dinleme beni yine 87'ye düşürdü
Sosyal (83) 90 Almam lazım
Seçmeli Kültür (70) 90 Almam lazım
Din (80) 85 Almam lazım
Seçmeli Görgü (100)

Fenden saf maddeleri anlamamıştım ama şu an üreme konusundayız ve yapabiliyorum daha iyi anlayabiliyorum ama matematikte geometriyi anlayamıyorum açılar var çok karışık konular diğer dersleri de 80'leri 90 falan yapmam lazım ve dinleme sınavlarına odaklanmam lazım zaten fen ve matematik hariç diğer dersler kolay
Bir de o zorbalar ne yapıyor da sana böyle etki ediyorlar, müdüre vb. şikayet edebilirsin .

hpxtech

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
hpxtech
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sana abi tavsiyesi vereyim.
7.Sınıfı pek önemsemene gerek yok , tabii ki taktir almak istiyorsan özellikle sözlü notlarına da yüksek girmeleri gerekli.
Derste iyiysen zaten yazılıda iyi alırsın, ve en başta belirttiğim durum için hocalarınla iyiysen ödev veya katılımın iyiyse zaten karnen iyi gelir.

Bir de o zorbalar ne yapıyor da sana böyle etki ediyorlar, müdüre vb. şikayet edebilirsin .
Sınav döneminde önümde kavgacı kız ve arkamda da öyle bir kız vardı bana iftira attılar gaz çıkardı ya da işte dalga geçtiler ben de aşırı taktım istemesem bile çok takıntı yapıyorum veya küçük bir şey olsa bile aşırı takıyorum o yüzden odaklanamadım çalışsam bile ya yine olursa falan diye hep aklımdan geçiyordu.
1.Dönem gerçekten yükselmiştim yazılılar klasik olmasına rağmen herkesin düşmüştü benim yükselmişti ama şu an bayağı düştü.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,554
Üyeler
141,312
Son üye
misterberkay
Top Bottom