Neler Yeni

Yardım Nvidia Ekran Kartı Güncelleme Sorunu (Laptop)

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enver Yılmaz
Laptop kullanıyorum 2 gündür geforce experience de güncelleme vardı onu yapıyorum ama bitiyor tekrardan güncelleme geliyor. DDU ile nvidia sürücülerini kaldırdım en güncelini yükledim ama hala aynı hatayı aldım. Nvidia Control Panelide açamıyorum. Sağ altta Nvidia logosuda çıkmıyor sadece aygıt yöneticisinde ekran kartımı görebiliyorum ondan sonrasında göremiyorum. Aygıt yöneticisinde çalışıyor gözüküyor.

Ekran kartım : Geforce MX150

bu yazıyı yazarken bir hata daha aldım aygıt yöneticisinde mx150 sorun bildirdiğinden windows bu aygıtı durdurdu diyor.

Ekler

• geforce.png
    geforce.png
    175.6 KB · Hit: 49
  • Ekran görüntüsü 2024-01-31 112307.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-31 112307.png
    20.4 KB · Hit: 49
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
gökhan güçlü
Çözebildiniz mi? Aynı sorunu yaşıyorum kafayı yiyeceğim en sonunda oyun bile oynatmıyor güncellenmediğinden...

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
An10im1i
Tam emin değilim ama hafif veya gelişmiş yükleme için şunu deneyin dilerseniz.

Siz zaten sürücü kurmuşsunuz. Birşeyler sistemi engelliyor olabilir. G.Duvarı, Antivirus, devre dışı hizmetler

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
murat
hocam aynı probelmi yaşıyorum çözerseniz bildirin lütfen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tam emin değilim ama hafif veya gelişmiş yükleme için şunu deneyin dilerseniz.

Siz zaten sürücü kurmuşsunuz. Birşeyler sistemi engelliyor olabilir. G.Duvarı, Antivirus, devre dışı hizmetler
bu tam olarak nedir ne işe yarar

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
An10im1i
Bu daha çok gizlilik isteyenlere özel geliştirilmiş.
Hafif veya kombine ayarlara ulaşabilirsiniz.
Hangi kısımları kurulsun diye size sorar.
Nvidia sürücüsü düşünün ama telemetry kapalı şekilde çalışıyor vs...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Laptop kullanıyorum 2 gündür geforce experience de güncelleme vardı onu yapıyorum ama bitiyor tekrardan güncelleme geliyor. DDU ile nvidia sürücülerini kaldırdım en güncelini yükledim ama hala aynı hatayı aldım. Nvidia Control Panelide açamıyorum. Sağ altta Nvidia logosuda çıkmıyor sadece aygıt yöneticisinde ekran kartımı görebiliyorum ondan sonrasında göremiyorum. Aygıt yöneticisinde çalışıyor gözüküyor.

Ekran kartım : Geforce MX150

bu yazıyı yazarken bir hata daha aldım aygıt yöneticisinde mx150 sorun bildirdiğinden windows bu aygıtı durdurdu diyor.
Malum ürünün kendi sitesinde sorunu çözen biri adımları yazmış.
3.parti uygulama kullanmayın driver yüklerken.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
gökhan güçlü
çözebildiniz mi yaklaşık 2 haftadır oyun oynayamıyorum bilgisayarımda intel hd grafik sürücüsü kullanılıyor

Top Bottom