Neler Yeni

Nvidia ekran kartı mı amd ekran kartı mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yakup Emre Aldemir
Merhabalar bilgisayar toplayacağım için bilgi almak istiyorum amd ekran kartına mı yöneleyim yoksa nvidia mı amd ekran kartına wattman hatasından sebep yönelmek istemiyorum ama amd 6600 serisinden sonra bu sorun yoksa 6600 serisine yöneleceğim pek bir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,580
İsim
Oğuzhan Şahin
AMD alabilirsin sorunlar eskisi kadar değil.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ

Mert.k

80+ Bronze
Merhabalar bilgisayar toplayacağım için bilgi almak istiyorum amd ekran kartına mı yöneleyim yoksa nvidia mı amd ekran kartına wattman hatasından sebep yönelmek istemiyorum ama amd 6600 serisinden sonra bu sorun yoksa 6600 serisine yöneleceğim pek bir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim
kesinlikle nvidia 1k fazla verırım nvıdıa alırım rx 6600 kullanıyorum almaz olaydım kartı oyundan atma yapıyor takılma oluyor arada bir driverda sorunlar oluyor coil whine desen nvıdıa ya gore cok fazla

Bünyamina

80+ Gold

amd yönelebilirsin dostum

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Wattman AMD nin en basit hatası bence. Genelde biraz underclock ile çözülüyor. AMD nin daha saçma hataları var 😀

RX 6600 yerine RTX 3060 alabileceksen kesinlikle Nvidia al. Ama sırf Nvidia olacak diye GTX 1660 gibi zayıf kartlara düşeceksen hiç düşünme AMD al.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yakup Emre Aldemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
AMD alabilirsin sorunlar eskisi kadar değil.
İlk defa pc toplayacağım yazılımsal sorunlarla karşılaşmak istemediğim için araştırmaya başladım açıkçası biraz korkuyorum 🤗 sürekli siyah ekranla vs uğraşmak istemediğim için sizden bilgi almak istedim

Robinoss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Yılmaz
RX 6500 xt kullanıyorum yazılımsal sorun var keşke iade etseydim diyorum. Nvida almanı öneririm.

Bünyamina

80+ Gold
İlk defa pc toplayacağım yazılımsal sorunlarla karşılaşmak istemediğim için araştırmaya başladım açıkçası biraz korkuyorum 🤗 sürekli siyah ekranla vs uğraşmak istemediğim için sizden bilgi almak istedim
umarım almazsın sorunu bulup çözmek kadar basit bir yolu var ben çözdüğümü düşünüyorum driver güncellenmesiyle 1 ay oldu waattman almıyorum masaya vurdum watman olmuş onun dışında saf güç olarak f/p kartlar

Cihangir

80+ Gold
kesinlikle nvdia

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yakup Emre Aldemir
Wattman AMD nin en basit hatası bence. Genelde biraz underclock ile çözülüyor. AMD nin daha saçma hataları var 😀

RX 6600 yerine RTX 3060 alabileceksen kesinlikle Nvidia al. Ama sırf Nvidia olacak diye GTX 1660 gibi zayıf kartlara düşeceksen hiç düşünme AMD al.
16-17 k civarında bütçem var 3060’lı hazır sistemlerin geneli 20 k civarında biraz aşıyor beni yazılımdan sebep amd ye bulaşmak istemiyorum biraz ama saf güç olarak amd daha iyi sanirsam

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,580
İsim
Oğuzhan Şahin
Teknoloji şans işi. Kuzenim yıllardır AMD dışı kullanmadı. 0 hata. Ben geçen dene 5500XT aldım 3 ay sonra yandı. Şu an Nvidia kullanıyorum keşke AMD alsaydım diyorum.

• Beğen
Reaksiyonlar: Equa

Bünyamina

80+ Gold
16-17 k civarında bütçem var 3060’lı hazır sistemlerin geneli 20 k civarında biraz aşıyor beni yazılımdan sebep amd ye bulaşmak istemiyorum biraz ama saf güç olarak amd daha iyi sanirsam

16 17 k ya 6700xt li ve 5 5600lü sistemler var miss gibi alabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,839
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom