Neler Yeni

NVIDIA FX5200 ve Intel Celeron (Nesli Bilinmiyor) için işletim sistemi tavsiyesi

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
macera olmaz boşa uğraş olur eski sistemleri ben bilirim format yemiyorlar. usb format yemiyor desteklemiyorlar. cd gerekiyor cd ile uğraşıyorsun format attın driver bulmak çok zor saatlerini alıyor tamamen gereksiz uğraş
Aslında Linux değil de uğraşılacaksa o dönemin çok eski Windows sürümleri denenebilir Windows 95 gibi. Hem bu donanıma daha uyumlu olur hem cidden nostaji olur 😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

Disk girişi var ve evde bir sürü disk var. Kurulum yapılır mı? @55superx
USB için dizayn edilen bir işletim sistemi kendisi, emin değilim.

BadGamer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
İlker Balcı
Aslında Linux değil de uğraşılacaksa o dönemin çok eski Windows sürümleri denenebilir Windows 95 gibi. Hem bu donanıma daha uyumlu olur hem cidden nostaji olur 😀
W95 kullandım. Sıkıcı geldi :D Linux lazım. Kullanmak istiyorum bir kere de olsa.

USB için dizayn edilen bir işletim sistemi kendisi, emin değilim.
Disk için dizayn edilen var mı? =)

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
W95 kullandım. Sıkıcı geldi :D Linux lazım. Kullanmak istiyorum bir kere de olsa.

Disk için dizayn edilen var mı? =)
Slaxda CD desteği varmış. Yalnız kurulum yapılmıyor işletim sistemi direkt CD üzerinden çalışıyor 😅

Lubuntu da deneyebilirsin. Kullanımı falan çok rahat ama sistemi zorlar 512MB RAM gereksinimi var kendisinin.

BadGamer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
İlker Balcı
Slaxda CD desteği varmış. Yalnız kurulum yapılmıyor işletim sistemi direkt CD üzerinden çalışıyor 😅

Lubuntu da deneyebilirsin. Kullanımı falan çok rahat ama sistemi zorlar 512MB RAM gereksinimi var kendisinin.
Direkt CD Time o zaman.

Ukhai

80+ Bronze
İnsanlara yardımcı olacaksan ol.
Olmayacaksan da kendini eğlendirmek için insanlar ile dalga geçme.
Bundan sonra da konu açtığın da zaten dikkate alınmazsın benden sana tavsiye.
( Empati ! )
Hocam o konuyu bende gördüm. Birisi konu açtığı zaman bütçe önemli değil derse sen buradan ne anlarsın? Kişinin fazla parası olduğu aklına gelir ve ona göre bir tavsiye verirsin. Arkadaşın verdiği tavsiye yerindeydi bütçe sorun değilse 3090Ti güzel bir öneri.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hocam o konuyu bende gördüm. Birisi konu açtığı zaman bütçe önemli değil derse sen buradan ne anlarsın? Kişinin fazla parası olduğu aklına gelir ve ona göre bir tavsiye verirsin. Arkadaşın verdiği tavsiye yerindeydi bütçe sorun değilse 3090Ti güzel bir öneri.
Olay ne bilmiyorum ama sadece konuşulduğu kadarsa bence sorun yok. Bütçe belirtmeyen veya bütçe önemli değil diyen birine en pahalı kartı önerip dalga geçen binlerce üye var burada, ben bile yapmışımdır belki hatırlamıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,837
Üyeler
157,983
Son üye
sinanyilmas.
Top Bottom