Neler Yeni

NVIDIA güncelleme yaparken kapandı ve açılmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet Faruk
Arkadaşlar NVIDIA güncellemesi gelmişti, boştayken yapayım dedim, başlattım ve bıraktım bilgisayarı. Geri döndüğümde PC yeniden açılıyordu, herhalde güncelleme bittiği için otomatik yeniden başlattı diye düşündüm ancak bir daha açılmadı. Güvenli modu açmak için gelişmiş seçenekler kısmına girmek istedim ancak "otomatik onarıma hazırlanıyor" yazısı geliyor ama girmiyor. Format atmadan nasıl açabilirim?

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,116
İsim
Batuhan
Arkadaşlar NVIDIA güncellemesi gelmişti, boştayken yapayım dedim, başlattım ve bıraktım bilgisayarı. Geri döndüğümde PC yeniden açılıyordu, herhalde güncelleme bittiği için otomatik yeniden başlattı diye düşündüm ancak bir daha açılmadı. Güvenli modu açmak için gelişmiş seçenekler kısmına girmek istedim ancak "otomatik onarıma hazırlanıyor" yazısı geliyor ama girmiyor. Format atmadan nasıl açabilirim?
Ekran Kartını Çıkar Tak Yap .

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,116
İsim
Batuhan
Ramleri Çıkartıp Tekrar Deneyebilirmisin Peki .

ROLEXX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
ROLEXX
Biosa girmeyi denermisin

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Emrullah AKTAŞ
Bios pilini çıkarıp 5 dk bekleyin ve sonra tekrar takın. Görüntü gelmezse tekrar aynı işlemi yapın.

Top Bottom