Neler Yeni

Yardım nvidianın yeni driverı iyi mi?

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Dwayne Rolly
iyi ve stagbil calısıyormu yoksa eskileri gibi hataları varmı ona göre indiricem cunku oyunlarda fps düşürüyor driver güncellememek

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
yunusemre
iyi ve stagbil calısıyormu yoksa eskileri gibi hataları varmı ona göre indiricem cunku oyunlarda fps düşürüyor driver güncellememek
sorun yok su anda arkadasımda en azından sorun cıkmadı zaten nvıdıa drıverlarda sorun cıkmıyor genel olarak geldıgı an guncellemek faydalı

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Dwayne Rolly
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sorun yok su anda arkadasımda en azından sorun cıkmadı zaten nvıdıa drıverlarda sorun cıkmıyor genel olarak geldıgı an guncellemek faydalı
cıkmıyormu güldürme beni driver yüzünden 2 hafta önce bilgisayar format attım anca öyle çözebildim sorunlu nvidianın son driverları bilen birisi yazsın lütfen sorunlumu sorunsuzmu

XLycHeR2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Arda
cıkmıyormu güldürme beni driver yüzünden 2 hafta önce bilgisayar format attım anca öyle çözebildim sorunlu nvidianın son driverları bilen birisi yazsın lütfen sorunlumu sorunsuzmu
4070 kulanıyorum bi sorun yok şuanlık dostum stabil

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
yunusemre
yan pc de 3060 var zerre sıkıntı yasanmadı hocam.

Arslannn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
Muhammed yılmaz
Ksrttan karta değişiyor kart modelin ne ona göre yardımcı olalım

cemozgen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Cem
driver atmak bu kadar önemli bi olay değil, sorunsuz kullanıyorsan şuan bekleyebilirsin acele etmene gerek yok telaşlıysan koçum

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Dwayne Rolly
driver atmak bu kadar önemli bi olay değil, sorunsuz kullanıyorsan şuan bekleyebilirsin acele etmene gerek yok telaşlıysan koçum
koçum kaç tane koçun var benim gibi kardeş hayırdır

Top Bottom