Neler Yeni

NZXT Kraken 120 RGB 120mm nasıldır?

adardemir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Adar Demir
1500 bütçem var Ryzen 5 5600 için bir soğutucu arayışındayım aynı zamanda görselliğe de önem veriyorum sanırım NZXT Kraken RGB 120Mm'de GIF ekleme desteği var o gözüme hoş göründü. Sizce piyasada başka alternatifleri var mı yoksa bu model iyi mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Hakan Gediş
Knk alırken dikkat et Z olanları nda lcd ekran olması lazım X olanlarında sadece düz nzxt yazıyor

EfoWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Süleyman Efe Erdoğmak
İlgilendiği Kategoriler
İç Donanımlar, Çevre Birimleri, Cep Telefonları, Konsollar, Ağ Sistemleri
1500 bütçem var Ryzen 5 5600 için bir soğutucu arayışındayım aynı zamanda görselliğe de önem veriyorum sanırım NZXT Kraken RGB 120Mm'de GIF ekleme desteği var o gözüme hoş göründü. Sizce piyasada başka alternatifleri var mı yoksa bu model iyi mi?
hocam 120mm için o paralar saçma bence bunu alın

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Hocam bende dünden beri araştırıyorum. Bende de aynı işlemci var.Açıkçası bu model için sıvı soğutmanın gereksiz olduğunu düşünüyorum ileride update yapmayacaksan. Benim listemde altta yazdığım ürünler var.
Sıvı soğutucu olacak diyorsan:
Kule tipi istiyorsan (Ben bu akşam almayı planlıyorum):

EfoWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Süleyman Efe Erdoğmak
İlgilendiği Kategoriler

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
962
İsim
emir yapar
Sadece rgb ekranı var bu modelin. Nzxt z53-z63-z73 gibi modellerde gıf ekleme özelliği var. Ama 120mm sıvı soğutucu yerine o fiyat bandında kaliteli bi hava soğutucu tadından yenmez. Daha iyi performans.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adam RGB diyor gif diyor. Adam Kuzey tekinoğlu ' LAN MANYAĞIM' gif i koyacam diyor agrgsrfgaerf
nereden bulacağım onu ya ben koyayım ewşlqkfjbweqşjleqw

EfoWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Süleyman Efe Erdoğmak
İlgilendiği Kategoriler
Adam RGB diyor gif diyor. Adam Kuzey tekinoğlu ' LAN MANYAĞIM' gif i koyacam diyor agrgsrfgaerf
iyi hocam tamam da 120mm lik sıvı soğutucular resmen kazık he para varsa gönlünce alsın

adardemir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Adar Demir
Sadece rgb ekranı var bu modelin. Nzxt z53-z63-z73 gibi modellerde gıf ekleme özelliği var. Ama 120mm sıvı soğutucu yerine o fiyat bandında kaliteli bi hava soğutucu tadından yenmez. Daha iyi performans.
Mesaj otomatik birleştirildi:

nereden bulacağım onu ya ben koyayım ewşlqkfjbweqşjleqw
sanırım siz de haklısınız hocam ilerde daha yüksek bir bütçem olduğunda 2 fanlı gif destedği olanlardan alırım

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
iyi hocam tamam da 120mm lik sıvı soğutucular resmen kazık he para varsa gönlünce alsın
Katılıyorum. Üstteki yorumda önerdiğim sıvı soğutma daha makul daha iyi.

Top Bottom