Neler Yeni

🔥İndirim NZXT RF-AP140-FP AER P 140mm Tekli Fan 200TL

Fantastiktürk

80+ Bronze
Kimse bahsetmemiş direk atlamış fiyattan dolayı. Ben yazayım. Fanın içinden vida çıkmıyor ve normal vidalar bu fana uymuyor. Bir de vida almanız lazım yani.

Kelepçe miydi ismi aklıma gelmiyor şimdi onla bağlanabilir ama nasıl olur bilmiyorum. Özellikle yatay bağlamada titreşime neden olabilir. Ya da eğiklik olursa göbeğin çabuk ölmesine neden olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Emir Deniz
Kimse bahsetmemiş direk atlamış fiyattan dolayı. Ben yazayım. Fanın içinden vida çıkmıyor ve normal vidalar bu fana uymuyor. Bir de vida almanız lazım yani.

Kelepçe miydi ismi aklıma gelmiyor şimdi onla bağlanabilir ama nasıl olur bilmiyorum. Özellikle yatay bağlamada titreşime neden olabilir. Ya da eğiklik olursa göbeğin çabuk ölmesine neden olabilir.
Hocam bu fanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,982
İsim
İsim İSİMOĞLU
Niye bu kadar ucuz at:eti falan mı?

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,820
İsim
Abdullah Aydoğdu
100 CFM bayağı iyiymiş. Ben 75 cfmye 200 lira verdim 1 ay kadar önce.

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
mecit burak kılıç
50 TL kargo biraz düşündürttü

Fantastiktürk

80+ Bronze
Hocam bu fanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?
600TL=22$. 1 ARGB fan fiyatına 3 adet. Hadi yerel fiyatlandırma diyelim 30$ olsun. 1.5 fan fiyatına 3 fan.

Ucuz etin yahnisi derim. Bütçesi olmayan ama ARGB isteyenler için güzel diye düşünüyorum. 3'lü ARGB setler 1000TL üzeri çünkü.
100 CFM bayağı iyiymiş. Ben 75 cfmye 200 lira verdim 1 ay kadar önce.
Herkes kağıt üzeri değerlere bakıyor ama:
1) Ne kadar havayı hareket ettirdiği kadar bu havanın nereye gittiği de önemli. HER ZAMAN aynı CFM=aynı performans veya fazla CFM=fazla performans değil yani.
2) Farklı fanlar farklı durumlarda farklı performans verebilirler. Birisi yatayda daha iyi olabilir, öbürü dikeyde. Ya da biri mesh önden hava çekmede daha başarılıdır öbürü altıgenlerde...

Bunu genel bilgi olarak söylüyorum bu fanda sıkıntı olacağını sanmıyorum. Çünkü NZXT sıvı soğutmalarda kullanılıyor diye biliyorum. Ama bir önceki mesajıma dikkat etmenizi öneririm.

TeknoAdam

80+
2 adet çektim teşekkürler.

1 adet alacak olanlar daha ucuza almak için:

Satıcı aynı. Kargodan dolayı biraz daha ucuz buralarda. Nays ile öderseniz PTTAVM'de iade de yapması lazım.

Vida çıkmadığı bilgisine nereden ulaştınız?

Son düzenleme:

TeknoAdam

80+
Son düzenleme:

TeknoAdam

80+

Can...

80+ Platinum
Top Bottom