Neler Yeni

OBP Puanım ile gidermiyim?

THEmo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Ali Canoğlu
arkadaşlar merhaba obp puanım 94,8 fakat bugün rehberlşk öğretmenimiz 96 puan ile kapatan

Kahramanmaraş Merkez Atatürk Anadolu Lisesi gelmez dedi ama birçok kişi gelebilir vs. dedi sizce gelirmiydi?​

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
665
İsim
selams
arkadaşlar merhaba obp puanım 94,8 fakat bugün rehberlşk öğretmenimiz 96 puan ile kapatan

Kahramanmaraş Merkez Atatürk Anadolu Lisesi gelmez dedi ama birçok kişi gelebilir vs. dedi sizce gelirmiydi?​

Gelmez

THEmo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Ali Canoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekkürler

THEmo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Ali Canoğlu
Denemekten zarar gelmez .
teşekkür ederim hoca onaylamış fakat onayı iptal ettirip en azından bir deneme şansım varmı sizce yoksa onayladığı için mecbur bunlar kalacakmı

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Muhammet Yazıcı

Okula bağlı seni almaları disiplin yemediysen şansını arttirabilirsin

THEmo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Ali Canoğlu
Arkadaşlar gittim okula bugün tekrar değiştirdim bu seferde adam 0,2 puanlığı yazmadı riske girme olmaz öyle dedi yani ilk 2 ye puanımın çok az farkla üstünde olan okullar yazacaktım olmaz dedi bende sadece Atatürk lisesini ekledim üste disiplin vs. de yemedim umarım alırlar.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar gittim okula bugün tekrar değiştirdim bu seferde adam 0,2 puanlığı yazmadı riske girme olmaz öyle dedi yani ilk 2 ye puanımın çok az farkla üstünde olan okullar yazacaktım olmaz dedi bende sadece Atatürk lisesini ekledim üste disiplin vs. de yemedim umarım alırlar.
Hocanın tercihlere karışması yasak. Sen tercih yaparsın onlar onaylar sadece.

Ayrıca dediği şey çok mantıksız. Ben ilk tercihe 1-2 puan üstünü yazdım. 3. Tercihe kesin gelebilecek bir lise yazdim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hoca tercihleri onaylamadıysa istediğin gibi yaz tercihi sonra ailen okula gidip imza atıp onay verecek.

Top Bottom