Neler Yeni

OBS GTA 5 FPS DROP R9 5900X 3080Tİ

AKBLT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Adem Akbulut
Akşam eve geçtiğimde deneyceğim teşekkürler.
Galiba bende de olan bu sorunu çözdüm bilmiyorum sizde de çözer mi ama yine de yazayım OBS'ın ayarlarından ileri-bakma seçeneğini devre dışı bırakınca şuanlık çözüldü gibi geliyor test ettiğim kadarıyla.

EmrCPR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
690
İsim
Emre
Galiba bende de olan bu sorunu çözdüm bilmiyorum sizde de çözer mi ama yine de yazayım OBS'ın ayarlarından ileri-bakma seçeneğini devre dışı bırakınca şuanlık çözüldü gibi geliyor test ettiğim kadarıyla.
Hocam ben de şu anda şöyle çözdüm oyun grafik ayarlarını ultradan high çektim şu anda bi sıkıntı yok gibi. Hocam obs ayarlarınızı atma şansınız var mı ? bi karşılaştırayım

AKBLT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Adem Akbulut
Hocam ben de şu anda şöyle çözdüm oyun grafik ayarlarını ultradan high çektim şu anda bi sıkıntı yok gibi. Hocam obs ayarlarınızı atma şansınız var mı ? bi karşılaştırayım
Kodlayıcı ayarları bu şekilde bende ama dediğim gibi yayın yapmıyorum sadece kayıt için OBS kullanıyorum ondan ayarlar bu şekilde.

kodlayıcı ayarları.png

EmrCPR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
690
İsim
Emre
Kodlayıcı ayarları bu şekilde bende ama dediğim gibi yayın yapmıyorum sadece kayıt için OBS kullanıyorum ondan ayarlar bu şekilde.

Alıntıyı görüntüle
Hocam ekran kartı neydi sizin. Sadece kayıtta bende bunlara çıkıyorum ama yayın girdiği için çok değişiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,246
Üyeler
140,794
Son üye
KemalBey34
Top Bottom