Neler Yeni

Oculus Quest 3 Alınır mı

Vieers

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Muhammed Bayar
Merhaba quest 3 almayı düşündüm fakat oyun fiyatları yüksek geldi.Steamde olan oyunları oynasam yine de almaya değer mi?

Lian_GR

80+
değmez. bende bu soruyu çok düşünmüştüm pc nin yanına ps5 aldıktan sonra ps5 vr2 aldım keyfime bakıyorum resmen.

Vieers

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Muhammed Bayar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
değmez. bende bu soruyu çok düşünmüştüm pc nin yanına ps5 aldıktan sonra ps5 vr2 aldım keyfime bakıyorum resmen.
Hocam cihaz sarıyor mu 1-2 oyunla bu cihaz beni döndürür mü sıkılır mıyım?

Lian_GR

80+
Merhaba quest 3 almayı düşündüm fakat oyun fiyatları yüksek geldi.Steamde olan oyunları oynasam yine de almaya değer mi?
Hitman, blade and sorcery gibi oyunlar sarar bence almalısın. Geçenlerde benim birader meta quest 3 aldı meta mağazasındaki ücretsiz oyunlar bile çok eğlenceli kendini kaptırıyorsun yani kesinlikle almaya değer.

Vieers

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Muhammed Bayar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hitman, blade and sorcery gibi oyunlar sarar bence almalısın. Geçenlerde benim birader meta quest 3 aldı meta mağazasındaki ücretsiz oyunlar bile çok eğlenceli kendini kaptırıyorsun yani kesinlikle almaya değer.
İdare edecek kadar var mı? Şöyle bikaç tane paralı alsam uzun soluklu yeter diye düşündüm ama.Bir de 128gb yeter mi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya sarar da miden bulanırsa ne yapacaksın ? alma boşuna değmez.
Denemek lazım 😄

Kamusari

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ateş Taş
valla ben vr'dan memnunum baya. quest 2 kullanıyorum şimdi 3 alacağım çok kolaylık sağlıyor bana. benim motion sickness sorunum olmadı hiç ama herkes için konuşamam.

IKeeqo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
İbrahim
vr gözlükleri 2. eldende alabilirsiniz. Genelde 1 ay bile kullanmadan satanlar var uygun fiyata bulabilirsiniz

dddffd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir 5
Knk bilgisayarina rookie sideloader indir istedigin oyunu ücretsiz vr gözlüğünde oyna

Top Bottom