Neler Yeni

Odama Led Koymak İstiyorum Kaç TL Yakar.

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Eren Kurtuluş
Arkadaşlar 5M Rgb led koymak istiyorum odama. Belki 2 tane 5 Metre de koyabilirim bilemiyorum. Bir gün boyunca full açık kalsa ne kadar elektrik tüketir?

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
Arkadaşlar 5M Rgb led koymak istiyorum odama. Belki 2 tane 5 Metre de koyabilirim bilemiyorum. Bir gün boyunca full açık kalsa ne kadar elektrik tüketir?
Hocam bu Asus'un yeni ledleri çıkmış galiba bunu odaya döşeyip bir de pc den kontrol ettiğini düşünsene ne güzel olur. Bu arada yakalşık bir 250TL tutar metresi 30 TL diye biliyorum.

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Eren Kurtuluş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kaç Watt aldığına bağlı

Bu ikisinin arasında ne fark var bunuda söylermisin

(özellikleri yazıyor altta)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bu Asus'un yeni ledleri çıkmış galiba bunu odaya döşeyip bir de pc den kontrol ettiğini düşünsene ne güzel olur. Bu arada yakalşık bir 250TL tutar metresi 30 TL diye biliyorum.
Yok o kadara gerek yok :D ben ucuz bir fiyata güzel bir görüntü almak istiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
lara croft
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yavuz Selim Öztürk
Bunlar LED normal halojen değiller ledler daha az güç tüketimi yapıp daha fazla aydınlık sağlar ayda yakacağıni elektriği bilmem de düşük bi miktar yakar öyle 40-45 lira olmaz tabikide

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Eren Kurtuluş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunlar LED normal halojen değiller ledler daha az güç tüketimi yapıp daha fazla aydınlık sağlar ayda yakacağıni elektriği bilmem de düşük bi miktar yakar öyle 40-45 lira olmaz tabikide
Piyasada 60TL lik led ile 35 TL lik led arasında ne fark var ?

Çip sayısı neyi ifade ediyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yavuz Selim Öztürk
Ledlerin belirli kesilme noktaları var o noktadan öbür noktaya kadar olan mesafedeki LED çipi sayısı kimi ledlerde küçük çipler olur daha fazla bulunur kimisinin çipi büyük olur az olur

Scarlet17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Hasan Peker Yavuz
1 kilowat 78 kuruş 30 günde kaç kilowat yaktığını bulursan 78ile çarpıp bulabilirsin

Top Bottom