Neler Yeni

Öneri Odamı güzelleştirmek için ürün önerisi

baykemal

80+ Bronze
Odamı güzelleştirmek istiyorum. Çok fazla yerim yok. Birşeyler koymak için küçük bir sehpa, masa ve dolabın üstü var. Led döşeyebileceğim bir alan var. Oraya led döşemeyi düşünüyorum. Ayrıca odamda çok fazla kablo kirliliği var. 1 tane 4lü priz 2 tane 3lü priz var. Bunların neredeyse tamamı dolu. Bu kabloları gizlemek için herhangi bir şey varmı? Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden Teşekkürler. İyi günler.

yusuftheayay

80+ Bronze
Sehpa üstü için psp veya Nintendo tarzı bi el konsolunu kutulu oyunlarla beraber sergileyip, yanınada sevdiğin bir karakterin figürünü koyabilirsin, ve ya transformers figürleri koyabilirsin

canofcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
YiğitCan Akbaşlı
kablolar için kanal veya kablo toplayıcı cırtlar var ayakkabı cırtı gibi şeyler önerilebilir ama güzelleştirme zevk işi olduğu için bir şey öneremiyorum.

baykemal

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sehpa üstü için psp veya Nintendo tarzı bi el konsolunu kutulu oyunlarla beraber sergileyip, yanınada sevdiğin bir karakterin figürünü koyabilirsin, ve ya transformers figürleri koyabilirsin
Biraz pahalı olmadı mı hocam? Oyunları pahalı. Konsol dahada pahalı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kablolar için kanal veya kablo toplayıcı cırtlar var ayakkabı cırtı gibi şeyler önerilebilir ama güzelleştirme zevk işi olduğu için bir şey öneremiyorum.
Siz kendi zevkinize göre önerin hocam. Hoşuma giderse alabilirim.

Odamı güzelleştirmek istiyorum. Çok fazla yerim yok. Birşeyler koymak için küçük bir sehpa, masa ve dolabın üstü var. Led döşeyebileceğim bir alan var. Oraya led döşemeyi düşünüyorum. Ayrıca odamda çok fazla kablo kirliliği var. 1 tane 4lü priz 2 tane 3lü priz var. Bunların neredeyse tamamı dolu. Bu kabloları gizlemek için herhangi bir şey varmı? Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden Teşekkürler. İyi günler.
odanın tam bir geniş açılı resmini çekip koysan daha güzel örnekler verilebilir

canofcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
YiğitCan Akbaşlı

baykemal

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

canofcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
YiğitCan Akbaşlı
Anime sevmediğim için anime ürünleri pek hoşuma gitmedi. Amerika plakaları hoşuma gitti. Led olarak tek renk değilde renkli bir şey arıyorum ve odamın pavyon gibi görünmesini istemiyorum.
hocam mağazada daha farklı ürünler var sadece anime değil karşıma ilk o çıktı diye onu gönderdim. led konusunda bir şey diyemeyeceğim ben genelde böyle lambader tarzı ve tek renk seviyorum. dediğim gibi zevk işi kişiye göre değişiyor. :)

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,130
İsim
Emre
Discord
necromancerr
https://www.trendyol.com/bitablom/r...reddit-savunma-hatti-kanvas-tablo-p-274357460 efsaneleşmiş 2022 r placenin tablosunu alabilirsin asılı olarak güzel durabilir
https://www.trendyol.com/bam/yesil-...ba-p-44585582?boutiqueId=61&merchantId=116051 masa için bu olabilir benim aklıma bunlar geldi

Oğuzhan'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Oğuzhan
İlgi ve zevklerinize göre çoklu tablo almanızı önerebilirim. Ben arabalarla ilgileniyorum ve bir çok araba tablosu satın almıştım.

baykemal

80+ Bronze
https://www.trendyol.com/bitablom/r...reddit-savunma-hatti-kanvas-tablo-p-274357460 efsaneleşmiş 2022 r placenin tablosunu alabilirsin asılı olarak güzel durabilir
https://www.trendyol.com/bam/yesil-...ba-p-44585582?boutiqueId=61&merchantId=116051 masa için bu olabilir benim aklıma bunlar geldi
r/Place belki olabilir. Fiyatı biraz pahalı ama bakarım. Neon lamba alacağımı düşünmüyorum. Zaten led döşemeyi düşünüyorum. Rengi değişiyorsa belki.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam mağazada daha farklı ürünler var sadece anime değil karşıma ilk o çıktı diye onu gönderdim. led konusunda bir şey diyemeyeceğim ben genelde böyle lambader tarzı ve tek renk seviyorum. dediğim gibi zevk işi kişiye göre değişiyor. :)
Hoşuma gitti. Bakacağım. Teşekkürler.

Top Bottom