Neler Yeni

Ö*ümle tehtid edilmek ?

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Polis birsey yapmaz caren yok kizla uzakta toplu yerlerde takil
Hocam mesele kızla takılmak değil kızı evine bırakıyorum mecbur semt. Adam ona laf yapıyor sokağa nasıl girersin diye kızın evine gidiyorum nasıl rahat giriyorsun apartmana diyor muhabbeti sen anla yani tam *****

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Baktın yine sana artistlik yapıyor. Biber gazı sık gözüne. Bir daha yaklaşmaz sana :D Uzaktan artistlik yapar sadece.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Baktın yine sana artistlik yapıyor. Biber gazı sık gözüne. Bir daha yaklaşmaz sana :D Uzaktan artistlik yapar sadece.
Hocam kavga etsek herifin 2 katıyım muhabbet o değil. Kilosunun 2 katı ağırlık giriyorum muhabbet kavgadan sonrası yediremez kendine çeker vurur yani

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Hocam kavga etsek herifin 2 katıyım muhabbet o değil. Kilosunun 2 katı ağırlık giriyorum muhabbet kavgadan sonrası yediremez kendine çeker vurur yani
Ee zaten adamın iki katısın. Artistliği kime? Fiziki olarak vurmak istemiyorsan Dediğim gibi Biber gazı güzel ders verir ona. 30dakka 1 saat kıvranır durur yerinde.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Ee zaten adamın iki katısın. Artistliği kime? Fiziki olarak vurmak istemiyorsan Dediğim gibi Biber gazı güzel ders verir ona. 30dakka 1 saat kıvranır durur yerinde.
Hocam anlatamıyorum muhabbet o değil ondan sonrası bunlar rahat durmazlar. Zaten sıkıntılı sokak bir de adamı döversem yediremez gururuna. Denk gelir bir yerde vurur yani muhabbet burda, yapmadıkları şey değil sürekli olaylı sokak yani. Bakalım haber bekliyorum şimdi abisinden baktık çözülmedi ses kaydı alır dilekçe veririm bakalım ne olur

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Hocam anlatamıyorum muhabbet o değil ondan sonrası bunlar rahat durmazlar. Zaten sıkıntılı sokak bir de adamı döversem yediremez gururuna. Denk gelir bir yerde vurur yani muhabbet burda, yapmadıkları şey değil sürekli olaylı sokak yani. Bakalım haber bekliyorum şimdi abisinden baktık çözülmedi ses kaydı alır dilekçe veririm bakalım ne olur
Öyle bişeyi akrabalardan birisi yapmıştı. Adama pıçağı sapladılar. Soluğu mezarda aldı.
Adama derler Sana ne milleti kim getirip götürüyor? Sanki tüm mahallenin kızlarından bu sorumlu.
İyi de yaptılar.
Şimdi o mahallede kimsenin gıkı çıkmıyor sen ne geziyorsun burda diye.

priwchu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
ozan canbaşal
yaş kaç dostum

Sagittarius

80+ Silver
İyi günler, direkt konuya giriş yapıyorum kız arkadaşımın evinin olduğu sokakta herifin biri var bildiğin sokak abisi hapis yatmış çıkmış belanın biri. Sokağına girmem yasakmış,girerken korkmam gerekiyormuş vs. beni gördüğü yerde bir şeyler söylüyor. Bu gün öldürmek ile tehtid etti sokaktaki başka insanlar gelip yapma abi vs vs dedi. Yani adama bir şey demek sorun dememek daha da sorun kaldım ortada ne yapsam nereye gitsem şikayet mi etsem
Off of kendini bı b.k sanan insanlar grubu kendini ağa sanıyor keşke şunları katletme yetkimiz olaydı

Salla o tarafa gitme yeter

Megan

80+ Silver
Bu tür kafasızlar kadar iticisi yok. Arkan sağlam olacak toplayacaksın 15 20 kişi bunu ve çevresinde kim varsa ağzını burnunu dağıtacaksın bakalım bir daha kimseye dayılık yapıyor mu

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,952
İsim
tümen dağ
Hocam mesele kızla takılmak değil kızı evine bırakıyorum mecbur semt. Adam ona laf yapıyor sokağa nasıl girersin diye kızın evine gidiyorum nasıl rahat giriyorsun apartmana diyor muhabbeti sen anla yani tam *****
eve bırakma knk
aynen kanka sonra lsun dimi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,979
Üyeler
152,383
Son üye
Emirhan_--1
Top Bottom