Neler Yeni

Öğrenci için yazın çalışabilecek işler

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mahmut Karaca
16 Yaşındayım çalışmak istiyorum nerede çalışabilirim çoğu yer 16 yaşında olduğum için almıyor ve az maaş veriyor tanıdıkların yanına gitsem hepsi tekstilci o da çok zorluyor tavisye etmiyorlar nereye gidebilirim 18 yaş sınırı olmayan firmalar var mıdır yardımcı olursanız çok mutlu olurum hepinizin tavsiyesine ihtiyacım var teşekkürler. (yaşımdan büyük gösteriyorum herkes 18-19 diyor)

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,688
İsim
Muhammet Çağrı

ibrahimua

80+ Bronze
16 Yaşındayım çalışmak istiyorum nerede çalışabilirim çoğu yer 16 yaşında olduğum için almıyor ve az maaş veriyor tanıdıkların yanına gitsem hepsi tekstilci o da çok zorluyor tavisye etmiyorlar nereye gidebilirim 18 yaş sınırı olmayan firmalar var mıdır yardımcı olursanız çok mutlu olurum hepinizin tavsiyesine ihtiyacım var teşekkürler. (yaşımdan büyük gösteriyorum herkes 18-19 diyor)
Çay bahçesi tarzı yerler varsa olabilir hem yoğun olmaz hem de rahat olursun. Ama para konusunda asgari bekleme bu yaşta en fazla gğnlük 400 verirler

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,688
İsim
Muhammet Çağrı

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,688
İsim
Muhammet Çağrı

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,688
İsim
Muhammet Çağrı
Kral mehteran takımı lazım mı :D biz de bu işin içindeyiz de
Biz garson,süsleme ve müzik kısmıyla ilgileniyoruz düğün sahibi isterse ekstra o ödüyor onu ama bırakmayı düşünüyoruz işi.

zipottik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Muhammed Yiğit
Benim tavsiyem tanıdık yanına girme denendi pişman olundu

Top Bottom