Neler Yeni

Öğrenci Vergi İndirimi Gerçekten Veriliyor mu?

Bthn_Klkc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Batuhan KELEKÇİ
Herkese merhabalar.
Öğrenci Vergi indiriminden yararlanıp telefon almak istiyorum ama gerçekten bu vergi iadesi yapılıyor mu. İşte bahane falan üretip iade etmeme gibi bir durum var mı bilgisi olanlar bir yardımcı olabilir mi acaba.
Tereddüt ediyorum çünkü para iadesinin olmamasından eğer vergi tutarı iadesi gerçekten oluyorsa alacağım.
Cevaplarınız bekliyorum teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Bedirhan Şahin
Instagram
bedirhansahiinn
Steam
https://steamcommunity.com/id/bedirhansahin61/
6 Mart'ta iade alan birkaç kişi gördüm başka forumlarda. Benim başvurum uzun zamandır IBAN bilgileri onaylanıyor aşamasında bekliyor. Hala paramı alamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde faturada vergi indirimli cihaz dışında başka bir şey olmaması gerekiyor. Benim ilk başvurumda kargo bedeli yüzünden kabul etmediler. Aldığım siteyle görüşüp faturayı düzelttirip başvurdum.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,174
İsim
Emre Zengin
Herkese merhabalar.
Öğrenci Vergi indiriminden yararlanıp telefon almak istiyorum ama gerçekten bu vergi iadesi yapılıyor mu. İşte bahane falan üretip iade etmeme gibi bir durum var mı bilgisi olanlar bir yardımcı olabilir mi acaba.
Tereddüt ediyorum çünkü para iadesinin olmamasından eğer vergi tutarı iadesi gerçekten oluyorsa alacağım.
Cevaplarınız bekliyorum teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.
Benim arkadaş aralığın sonunda aldı. Para iadesi yapılmış bu ay.

Bthn_Klkc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Batuhan KELEKÇİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
6 Mart'ta iade alan birkaç kişi gördüm başka forumlarda. Benim başvurum uzun zamandır IBAN bilgileri onaylanıyor aşamasında bekliyor. Hala paramı alamadım.

Birde faturada vergi indirimli cihaz dışında başka bir şey olmaması gerekiyor. Benim ilk başvurumda kargo bedeli yüzünden kabul etmediler. Aldığım siteyle görüşüp faturayı düzelttirip başvurdum.
Anladım şu tereddüt geçse alacağım ama yatmaz diye korkuyorum.

Benim arkadaş aralığın sonunda aldı. Para iadesi yapılmış.
Anladım yatar diyorsunuz yani.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,174
İsim
Emre Zengin
Anladım şu tereddüt geçse alacağım ama yatmaz diye korkuyorum.

Anladım yatar diyorsunuz yani.
Yatar ama ne zaman yatar orası kesin değil.

İlk ödeme bu ay oldu diye biliyorum çünkü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Berkay
30 Aralıkta aldım ve başvuruyu aynı gün yaptım şubat ortasına kadar iban bilgileri kontrol ediliyor yazıyordu daha sonra geri ödeme işlemleri başlatılmış yazdı ve 6 martta geri ödeme yapıldı

Bthn_Klkc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Batuhan KELEKÇİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
30 Aralıkta aldım ve başvuruyu aynı gün yaptım şubat ortasına kadar iban bilgileri kontrol ediliyor yazıyordu daha sonra geri ödeme işlemleri başlatılmış yazdı ve 6 martta geri ödeme yapıldı
Anladım teşekkür ediyorum. Siparişi verdim cihaz gelince başvuracağım bende. Ama bir sorun çıkarır mı diye sorayım posta kodumuz 01120 ama trendyol kendisi 01000 yapmış birinci tereddütüm bu ikincisi fatura adresine "caddesi" yazacağım yere "caddaesi" yazmışım bu iki şey sorun çıkarır mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Berkay
Anladım teşekkür ediyorum. Siparişi verdim cihaz gelince başvuracağım bende. Ama bir sorun çıkarır mı diye sorayım posta kodumuz 01120 ama trendyol kendisi 01000 yapmış birinci tereddütüm bu ikincisi fatura adresine "caddesi" yazacağım yere "caddaesi" yazmışım bu iki şey sorun çıkarır mı ?
çok sorun olcağını zannetmiyorum ama tabi garantide edilmez kıllık yapabilirler başvururken ki bilgileri doğru doldur yeter bence

Bthn_Klkc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Batuhan KELEKÇİ
çok sorun olcağını zannetmiyorum ama tabi garantide edilmez kıllık yapabilirler başvururken ki bilgileri doğru doldur yeter bence
Tamamdır teşekkür ediyorum değerli yardımlarınız için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,656
Üyeler
141,468
Son üye
eminmisinn
Top Bottom