Neler Yeni

Öğrenciyken Klasık Vakıfbank World kart kullanmaya değer mi?

Hypnoss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkut Can
Kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim banka kendiliğinden çıkardı ve o yüzden yasal limiti herhangi bir yerde kullanamıyorum. Bu kart kullanmaya değer mi yoksa iptal edip farklı bankaya geçmek mantıklı olur mu? İlk kredi kartım olduğu için ve kart henüz gelmediği için bu konularda pek bilgim yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Umut Furkan
Kanka edebilirsen iptal et ve enpara kullan bence

Hypnoss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkut Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka edebilirsen iptal et ve enpara kullan bence
Enparanın aidatsız olması dışında pek bir kampanyası olmuyormuş öğrenci olduğum için biraz daha kampanyalı bir kart arıyorum veya world yeter denirse ona göre bırakıcam

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Umut Furkan
3 adet tek çekim 6k ya kadar faizsiz ve ücretsiz ek taksit yapabiliyorsun mesela (her 2k lık harcama 1 adet hak kullanmak olarak sayılıyor)

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Genellikle mağazalar world ile anlaşma yapıyorlar. Taksit ve puan açısından yapıkredi veya vakıfbank world en çok tercih edilen kartlardan.

Hypnoss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkut Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3 adet tek çekim 6k ya kadar faizsiz ve ücretsiz ek taksit yapabiliyorsun mesela (her 2k lık harcama 1 adet hak kullanmak olarak sayılıyor)
Anladım peki Limit konusu nasıl hocam bir süre kullansak 2k üstüne çıkar mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Genellikle mağazalar world ile anlaşma yapıyorlar. Taksit ve puan açısından yapıkredi veya vakıfbank world en çok tercih edilen kartlardan.
İnternette biraz bakınca vakıfbank için taksitte vs sorun oluyor diyen vardı baya ondan tereddütteyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Umut Furkan

İnternette biraz bakınca vakıfbank için taksitte vs sorun oluyor diyen vardı baya ondan tereddütteyim
hocam şunu da söyleyeyim de Enpara biraz zor kart veriyor.

freygasm

80+ Gold
Enparanın aidatsız olması dışında pek bir kampanyası olmuyormuş öğrenci olduğum için biraz daha kampanyalı bir kart arıyorum veya world yeter denirse ona göre bırakıcam
yapıkredi play ve akbank harici yanaşma ya, bunlarda çok kampanya oluyor ve ikisinin de öğrenci kartı aidatsız

SatisFaction

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Muhammet
Ben kullanıyorum gayet memnunum, öğrenci olduğum halde oldukça yüksek limit verdiler

Hypnoss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkut Can

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2

Ne yazık ki bilgim yok o konuda. İlk defa kredi kartı kullanıcaksan eğer 1 k ile açılışı yaparlar diye düşünüyorum.

Hypnoss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkut Can
Ne yazık ki bilgim yok o konuda. İlk defa kredi kartı kullanıcaksan eğer 1 k ile açılışı yaparlar diye düşünüyorum.
Vakıfbank 2k vermişti ama iptalden sonra diğer bankalar ne kadar verir bilmiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,857
Üyeler
153,303
Son üye
kertenkele33
Top Bottom