Neler Yeni

Ön Jak Problemi.

ELPOVA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Deniz AYKOL
Bilgisayarımda Daha önceden kulaklığımın jakını bilgisayar kasasının ön jak girişine taktığım zaman çalışıyordu,
ancak şuan taktığım zaman çalışmıyor.
Realtek Hd Audio Yöneticisini defalarca indirdim hala arka girişten ses alıyorum. ayrıca program açılmıyor gözükmüyor windowsta
atrıyeten ses kasamıyorum kulaklığım stero olmasına rağmen mono olarak çıkıyor sesi.
Ön panellerin kabloları takılı karşımda duruyor sebebini bir türlü bulamadın ne olaki böyle bi problemle karşılasıyorum anlamadım.Yazılımsal olduğunu düşünüyorum ama hala çözüm bulamadım.

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Ön panelin anakart bağlantısı yerinden çıkmış olabilir. Realtek yöneticisini arama çubuğundan bulmaya çalışın.

Ouzkskn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
....
Bilgisayarımda Daha önceden kulaklığımın jakını bilgisayar kasasının ön jak girişine taktığım zaman çalışıyordu,
ancak şuan taktığım zaman çalışmıyor.
Realtek Hd Audio Yöneticisini defalarca indirdim hala arka girişten ses alıyorum. ayrıca program açılmıyor gözükmüyor windowsta
atrıyeten ses kasamıyorum kulaklığım stero olmasına rağmen mono olarak çıkıyor sesi.
Ön panellerin kabloları takılı karşımda duruyor sebebini bir türlü bulamadın ne olaki böyle bi problemle karşılasıyorum anlamadım.Yazılımsal olduğunu düşünüyorum ama hala çözüm bulamadım.

Realtek yazılımı üzerinde. Ön panel girişini engelle diye bir şey hatırlıyorum. (Yanlışsam düzeltin.) Onu kontrol ettiniz mi .

ELPOVA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Deniz AYKOL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakart bağlantısı olarak kasanın içi şuan açık baktığım zaman bi kablo çıkıklığı yok ayrıyeten aradım arama çubuğundan gözükmüyor @Ouzkskn realtek yazılımın açamıyorum ki bende hatırlıyorum önceden açabiliyordum ama şuan program gözükmüyorr.

Ouzkskn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
....
Anakart bağlantısı olarak kasanın içi şuan açık baktığım zaman bi kablo çıkıklığı yok ayrıyeten aradım arama çubuğundan gözükmüyor @Ouzkskn realtek yazılımın açamıyorum ki bende hatırlıyorum önceden açabiliyordum ama şuan program gözükmüyorr.

Ses kartının driver'ını güncellemeyi denermisin.

ELPOVA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Deniz AYKOL
Aygıt yöneticisi üzerinden kontrol ettim güncellemeleri ancak güncel.

ELPOVA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Deniz AYKOL
Hangi Kısıma Tıklıycam ?

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png