Neler Yeni

ÖNCELİK SİSTEMMİ EKİPMANMI ?

f3ttah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
FettahAsal
Sizce öncelik sistemmi yoksa ekipmanmı ben şuan ekipmandan başladım monitör klavye mouse kulaklık ile sonra sisteme geçicem sistemi sonraya bırakma nedenim daha fazla para biriktirip f/p bi hazır sistem örneğin easter games in geçenki rtx3060 lı sistemi gibi okuduğunuz için teşekkürler sizin düşünceniz ?

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,262
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Sizce öncelik sistemmi yoksa ekipmanmı ben şuan ekipmandan başladım monitör klavye mouse kulaklık ile sonra sisteme geçicem sistemi sonraya bırakma nedenim daha fazla para biriktirip f/p bi hazır sistem örneğin easter games in geçenki rtx3060 lı sistemi gibi okuduğunuz için teşekkürler sizin düşünceniz ?
Öncelik sisteme verilmeli. Sistem fiyatları ekipmana oranla daha çok artıyor. Şimdi 15k ya alabileceğin sistemi 2 ay sonra 17k ya alabilirsin misal.

Peter Parker

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Berkay Kurt
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Yayıncılığı,laptop
önce sistem diyorum çünkü sistem olmadan aksesuarları kullanamassınız ve sisteme daha fazla bütce ayırmış olursunuz

• Beğen
Reaksiyonlar: N0XI

N0XI

80+ Bronze
öncelik sistem
Mesaj otomatik birleştirildi:

öncelik sistem
ekipman her türlü alınıyor

Top Bottom