Neler Yeni

Öpüşen sarılan insanları görünce çok fazla sinirleniyorum?

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Serhat
Sanane demişsin . Arkadaşda uyarmış .Daha sonra saldırma hakkı vermez demişsin .Önce karisamazsin diyip şimdi de yapilmaz diyon R
Mesaj otomatik birleştirildi:

R falan yaptığım yok yolda her bir şey yapana karışamazsın ama karışamazsın demek onların yaptığı şeyin doğru olduğu anlamına gelmez

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,873
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar

R falan yaptığım yok yolda her bir şey yapana karışamazsın ama karışamazsın demek onların yaptığı şeyin doğru olduğu anlamına gelmez
Ben gece 12 de havaya ateş açayım o zaman .Nasi olsa başkaları karışamaz bana.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Serhat
Senin yaptığın kanunen suç ama diğer bahsettiğimiz suç değil

Senin yaptığın kanunen suç ama diğer bahsettiğimiz suç değil
Sen onu yaparsan bize kalmaz polis alır seni zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Serhat
Aslanım başka örnek vereceğim müstehcen bir ornek olduğu için veremiyorum .
Herkes istediği şeyi sokakta yapamaz bunu bil.
Moruk zaten yapamaz ben yapar demiyorum ama her şey bir değil sarılmak gayet doğal bir şey öpüşmek orta yerde hoş değil ama bize onlara zarar verme hakkı vermez ortalık yerde öpüşüyorsa bakma geç yanından o onun ayıbı ya da efendi gibi uyar

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,873
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Moruk zaten yapamaz ben yapar demiyorum ama her şey bir değil sarılmak gayet doğal bir şey öpüşmek orta yerde hoş değil ama bize onlara zarar verme hakkı vermez ortalık yerde öpüşüyorsa bakma geç yanından o onun ayıbı ya da efendi gibi uyar
Öncelikle kaba dilden uyarın hayırlı olsun.
Şaşırma konusunda bir şey demiyorum.
İlk önce karışamaz yazmışsın ben karışamaz deneme cevap verdim.
Sokak ortasında veya ailelerin olduğu her türlü ortamda böyle şeyler yapılmamalı .Yapılıyorsa uyarilmali.Bakma geç ne demek .Bugün buna bakma geç dersin yarın başka bir şey olsa ona da mı bakma geç diyeceksiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
Unga Bunga

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Serhat
Öncelikle kaba dilden uyarın hayırlı olsun.
Şaşırma konusunda bir şey demiyorum.
İlk önce karışamaz yazmışsın ben karışamaz deneme cevap verdim.
Sokak ortasında veya ailelerin olduğu her türlü ortamda böyle şeyler yapılmamalı .Yapılıyorsa uyarilmali.Bakma geç ne demek .Bugün buna bakma geç dersin yarın başka bir şey olsa ona da mı bakma

Ok boomer

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Her yönden sorunun var. Alanında uzman bir psikoloğa gitmen ŞART.

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
mavi gözüm kumral saçım 186 boyum ile doğuya gitsem beni daha çok döverler herhalde. Avrupalı diye
mavi göz kumral saç 186 boy asosyal olup cahilce kudurmana engel olacak kadar bile sosyalleştirememiş seni yazık

Yeni gelen cevapları gördükten sonra benim çıkarımım ise sokakta sarılan çiftlere laf atan teyzelerle aynı durum olduğunu düşünmekteyim.

Yani böyle bir şey yaşayamamış veya yaşatılmamış olmasına karşı yaşayanları görünce onlara karşı olan kıskançlık, hasetlikten kaynaklı. Kısaca sen böyle duygulara sahip olmadığın veya olmadığın için bu duyguları yaşayan kişilere karşı bir öfke biriktiriyorsun ki bu hiç normal değil.

Ben derim git profesyonel bir destek alarak hayatına devam et. Buna başka bir çözüm de yok.

Emin ol ki bir kız arkadaşın olduğu zaman yolda sarılmayalım kendimi öldüresim geliyor diyemezsin ve sarılır öpersin.

Yani çok sıkıntı bir durum yaşadığın şey. Bir mesajında hamile görünce yaşadıklarını düşünüyorum demişsin bir de şöyle düşün senin annen, bacın veya herhangi sevdiğin bir akraban hamile ve yoldan geçen bir insan onları yatakta yaptıklarını düşünüyor hayal ediyor. Bence kötü sence de kötüdür herhalde.

Acilen git ve devlet olur özel olur bir psikiyatri servisinde tedavi ol derim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,756
Üyeler
140,693
Son üye
kubiinel
Top Bottom