Neler Yeni

OFİS KOLTUĞU MU OYUNCU KOLTUĞU MU

Quieter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yasin
Bütçe
4000
Koltuk alacağım ama çok pahalı oyuncu koltukları ofis koltuklarıda rahat diyen oldu fakat bilemedim çok bütçe ayırmak istemiyorum herhangi ofis koltuğu önerisi olursa sevinirim

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Yunus
https://www.hepsiburada.com/turksit-cagri-oyuncu-koltugu-kirmizi-p-HBCV000001VZCL bunlardan birini al keyfine bak eger cok kilolu biri değilsen işini görecektir..

Çöp

İkea markus al geç.

Kendim havk v1 kullanıyorum 13. Ayında amartisör bozuldu garantiden değişim ile aldım ama birdaha olmayacağı garantisi yok ve garanti süresi bitince ücret ödemek zorunda kalacağım.
Satıp markus alacağım bende.

En yakın ikeaya gidip deneyebilirsin peşin fiyatına 6-9 taksitte yapıyorlar.

Quieter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yasin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çöp

İkea markus al geç.

Kendim havk v1 kullanıyorum 13. Ayında amartisör bozuldu garantiden değişim ile aldım ama birdaha olmayacağı garantisi yok ve garanti süresi bitince ücret ödemek zorunda kalacağım.

Aşırı pahalı bana göre ya daha uygun yok mu

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Talat
Çöp

İkea markus al geç.

Abim adam 4k bütce demiş senın önerine bak seninkininde cöpten farkı yok markusa vereceğim paraya gider XDrive alırım cahil cahil önerilerde bulunmayın markus sanki cok rahatmıs gibi..

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Furkan
Bende hawk future var 2 3 yıldır kullanıyorum şükür hiç bir sorun yok

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Talat
Kötü bir şey söylemek istemiyorum ama bu koltuğu önerirken yüzün nasıl kızarmıyor? Yorumlarda uzun kullanım sonuçları da var onları okumanı tavsiye ederim @Quieter
Kızaracak bişey yok abicim de ondan ilk 30 yoruma bak 1 tane kötü yorum göster 4k fiyat bandında cok iyi sadece gıcırdama sesi var başka bişeyi yok..

HasanJ

80+
Oyuncu koltuklarını kişisel olarak önermiyorum. Ucuz olan oyuncu koltukları 1-2 yılda mahvoluyor, ofis koltuklarına denk olanlar ise fiyatları tuzlu oluyor. Ayrıca ikea marcus her ne kadar iyi olsa da bazı insanları aşırı rahatsız ediyor. Tavsiyem bir koltuk almadan önce mağazaya gidip test etmen. Oyuncu koltuğu alıcam diyorsan hawk bakabilirsin. Bütçeni arttırabilirsen xdrive bakabilirsin.
Ofis koltuğu için:

Quieter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yasin
Oyuncu koltuklarını kişisel olarak önermiyorum. Ucuz olan oyuncu koltukları 1-2 yılda mahvoluyor, ofis koltuklarına denk olanlar ise fiyatları tuzlu oluyor. Ayrıca ikea marcus her ne kadar iyi olsa da bazı insanları aşırı rahatsız ediyor. Tavsiyem bir koltuk almadan önce mağazaya gidip test etmen. Oyuncu koltuğu alıcam diyorsan hawk bakabilirsin. Bütçeni arttırabilirsen xdrive bakabilirsin.
Ofis koltuğu için:
Xprime nasıl bilgin var mı acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende hawk future var 2 3 yıldır kullanıyorum şükür hiç bir sorun yok
Ona sert demişler kanka ama bilemiyorum rahat mı peki boyun bel yerleri

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,030
İsim
Ahmet Şeker
Xprime nasıl bilgin var mı acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:
filelileri diyorsan seduna thunder pro daha iyi oyuncu koltuğu şeklinde olanları alınmaz hawk fab serisi en düşük fiyatlı alınabilicek koltuk onun altında ofis koltuğu almak daha mantıklı

Quieter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yasin
filelileri diyorsan seduna thunder pro daha iyi oyuncu koltuğu şeklinde olanları alınmaz hawk fab serisi en düşük fiyatlı alınabilicek koltuk onun altında ofis koltuğu almak daha mantıklı
Hawk çok önerildi v kaç en iyisi ?

Top Bottom