Neler Yeni

Ofis kullanımı için laptop önerisi

NethroN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batuhan Akbaba
Merhaba arkadaşlar, ofis kullanımı için taşıması kolay hafif maksimum 14 inch bir laptop arıyorum. Daha çok IT işlemleri için kullanılacak. Gözden kaçırdığım bir model var mı diye sormak istedim.

Benim ilgimi çeken cihaz Lenovo Ideapad Slim 5 14IRL8 Intel Core I7-13620H 16GB 512GB SSD 14" Wuxga bu cihazda can sıkıcı tek şey entegre ram olması. Alaşım olarak alüminyum kasa olursa daha iyi olur. plastik kasalarla aram çok iyi değil. Bütçe 28.000 TL. Teşekkür ederim.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
619
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Merhaba arkadaşlar, ofis kullanımı için taşıması kolay hafif maksimum 14 inch bir laptop arıyorum. Daha çok IT işlemleri için kullanılacak. Gözden kaçırdığım bir model var mı diye sormak istedim.

Benim ilgimi çeken cihaz Lenovo Ideapad Slim 5 14IRL8 Intel Core I7-13620H 16GB 512GB SSD 14" Wuxga bu cihazda can sıkıcı tek şey entegre ram olması. Alaşım olarak alüminyum kasa olursa daha iyi olur. plastik kasalarla aram çok iyi değil. Bütçe 28.000 TL. Teşekkür ederim.
https://consumer.huawei.com/tr/laptops/matebook-14-2023/buy/ 1440P ve dokunmatik olan ekran en büyük avantajı. Tek eksisi RAM'in entegre olması. Sayfada 1000 TL kuponda var onunla birlikte alabilirsiniz.

NethroN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batuhan Akbaba
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
https://consumer.huawei.com/tr/laptops/matebook-14-2023/buy/ 1440P ve dokunmatik olan ekran en büyük avantajı. Tek eksisi RAM'in entegre olması. Sayfada 1000 TL kuponda var onunla birlikte alabilirsiniz.
Öneriniz için teşekkür ederim. Daha önce 3 adet huawei cihaz alımı yaptık. Birisinde kasada atmalar oldu usb girişlerinde vs huawei sorumluluk kabul etmedi. Diğerinde de 13'' lik bir modelini almıştık. Cihaz birden bire sustu bir daha tepki vermedi. Huawei yine sorumluluk kabul etmedi. Kullanıcı hatası dedi. Kurumsal tarafta çok sorun yaşayan tanıdığım olduğu için huawei'den uzak durmak istiyorum. Öneriniz belirttiğim kriterlerin hepsini karşılıyor ama dediğim gibi çok sorun yaşadım ve yaşayana şahit oldum.

NethroN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batuhan Akbaba

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Lenovo; h serisi işlemci ısınır. Ayrıca ram artmaz. Ben Elitebook kullanıyorum, hiçbir sorun yok. Probook ve Elitebook'da şüpheniz olmasın.

NethroN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batuhan Akbaba
Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri