Neler Yeni

ÖĞRENCİ İNDİRİMLİ LAPTOP 9500TL TAVSİYE

TEŞKİLAT

80+ Silver

JSezar

80+ Silver
Vergi indirimine 60tl ile girmiyor

JSezar

80+ Silver

Emsal

80+ Silver
Hocam satıcı ile iletişime geçip de ki ben 100 TL yi EFT yapsan siz e faturayı 9499 TL kesebilir misiniz diye yüksek ihtimal kabul ederler ben birkaç kez denedim kabul ettiler

TEŞKİLAT

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam satıcı ile iletişime geçip de ki ben 100 TL yi EFT yapsan siz e faturayı 9499 TL kesebilir misiniz diye yüksek ihtimal kabul ederler ben birkaç kez denedim kabul ettiler
agam hepsiburada ve baya satış yapan bir satıcı işe yarar mı ki eğer faturaı 9599 keserlerse sıkıntı olur

Emsal

80+ Silver
agam hepsiburada ve baya satış yapan bir satıcı işe yarar mı ki eğer faturaı 9599 keserlerse sıkıntı olur
Hocam mağazaya soru sor kısmından soracaksınız kabul ederse yaparsınız etmezse zaten yapacak bir şey yok faturayı öyle keserse de iade edersiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar şu öğrenci indirimli laptop hakkında bilgisi olan varsa detayları nasıl yapılacağı bilgi verirse sevinirim.
Ben araştırınca en iyi alttaki laptopa ulaştım ama 9600 TL fiyatı bunu nasıl denk getirebilirim veya bu paralara laptop önerisi olan varsa çok sevinirim

Bir seçenek de bu olabilir
Ama sizin attığınız daha makul çünkü RAM artıyor heralde bunda artmıyor

Son düzenleme:

TEŞKİLAT

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam mağazaya soru sor kısmından soracaksınız kabul ederse yaparsınız etmezse zaten yapacak bir şey yok faturayı öyle keserse de iade edersiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir seçenek de bu olabilir
Ama sizin attığınız daha makul çünkü RAM artıyor heralde bunda artmıyor
hocam çok teşekkürler acer'la eskiden kötü anılarımız var o yüzden asus lenovo bakıyorum

Emsal

80+ Silver
Top Bottom