Neler Yeni

Okul Günü Sabahlamak

hpxtech

80+
Arkadaşlar tatil bitti tatilde çoğu zaman sabahladım ve uyku düzenimi mahvettim sabah 10'da falan yatıyorum akşam kalkıyorum ve 1 saat sonra falan okula gidecem ama hiç gözüme uyku girmedi şu an bile çok az uykum var yatağa girsem bile yok uyuyamıyorum her şey aklıma geliyor okul nasıl geçecek acaba okulda sıkıntı yaşar mıyım diye bir sürü şey geçiyor ama hiç uykum gelmiyor düzenlemeye çalışıyorum hiç olmuyor yapamıyorum lütfen tavsiyede bulunun

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Berat fatih
Aynı durumdan muzdaripim

S H I V A & Emekli Global

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,115
İsim
a l p e r
iş hayatına geçince düzelirsin. şimdi cebinde para yok moralinde yok. Okula giderken bende öyleydim. Şuan çalışıyorum keşke liseyi okumasaydım dedim

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Uyku saatini nasıl düzenlersin:

Gece uyuyamıyorsan uyuma. Kahve iç. Sabahleyin yine kahve iç. Okulda da yine kahve, çikolata gibi kafein/enerji veren şeyler ye. Akşam olduğunda zaten uykun gelecektir. 9-10 gibi yatarsın.

hpxtech

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Gece uyuyamıyorsan uyuma. Kahve iç. Sabahleyin yine kahve iç. Okulda da yine kahve, çikolata gibi kafein/enerji veren şeyler ye. Akşam olduğunda zaten uykun gelecektir. 9-10 gibi yatarsın.
Hala bile uykum yok hiçbir şey işe yaramıyor bana
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi de konuşma sınavına çalışacağım ama çok yorgun hissediyorum kendimi ve uyuya kalırsam biterim
Mesaj otomatik birleştirildi:

iş hayatına geçince düzelirsin. şimdi cebinde para yok moralinde yok. Okula giderken bende öyleydim. Şuan çalışıyorum keşke liseyi okumasaydım dedim
Ben de keşke işe gitseydim. Daha çok yorulacağım ama en azından sınav derdin yok sevmediğim 40 kişi yok. En azından 11.sınıfta sevdiğim bölümü seçince nefret ettiğim dersler gidecek belki o zaman biraz rahatlayabilirim + 9-10'da sınıfımı sevmediysem sınıfım da değişir

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,016
Üyeler
146,609
Son üye
kayahanmehmet
Top Bottom