Neler Yeni

Okula Dövme İle Gitmek Yasak Mı ?

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,537
İsim
Cengiz
Arkadaşlar Selam Haftasonu Kulağımı Deldirecem Ve Küpe Takacam Ama Bunun Okulda Yasak Olduğunu Biliyorum Hoca Başka Bir Arkadaşa Kızıyordu Ama Ben O YüzdenOkulda Takmicam Ama Koluma Bir Yandan'da Atatürk'ün İmzasını Yaptırmak İstiyorum Bununla Okula Gitsem Sorun Olur Mu Sizce Hocalar Kızar Mı ?

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Anonim
atatürk imzası yaptır,kızan hoca olursa bana bildir,bende onlara kızacağım

pc ustasi1

80+ Silver
Arkadaşlar Selam Haftasonu Kulağımı Deldirecem Ve Küpe Takacam Ama Bunun Okulda Yasak Olduğunu Biliyorum Hoca Başka Bir Arkadaşa Kızıyordu Ama Ben O YüzdenOkulda Takmicam Ama Koluma Bir Yandan'da Atatürk'ün İmzasını Yaptırmak İstiyorum Bununla Okula Gitsem Sorun Olur Mu Sizce Hocalar Kızar Mı ?
Kardeş hocanın görmice bi yere yaptırırısan sıkıntı çıkmaz

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,537
İsim
Cengiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,502
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
küpeye kesinlikle karşılar haberin olsun

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,537
İsim
Cengiz

Faveouls

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,126
İsim
Emre
Ergenlik çağı isteklerini dizginle dostum, ne dövme yaptırmayı ne de kulak deldirmeni önermem bi 5-6 yıl sonra anlarsın(kendi düşüncem yapma demiyorum sadece önermediğimi belirtiyorum) ayrıca ailen problem çıkartmıyorsa dövme için okul müdür veya yardımcısı bir şey yapamaz fakat küpeye izin vermezler devlet okulu ise, vakıf okullarında çok problem çıkartmıyorlar.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,537
İsim
Cengiz
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,485
İsim
Diyarhan
Atatürk imzası neden yaparsın ki çok saçma geliyor.

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Anonim
bide yaptırsan artık yaptırmış oluyorsun, kızsalar ne fayda edecek :) kolunu mu kes diyecekler... küpeyi okulda takma ama.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,537
İsim
Cengiz
Ergenlik çağı isteklerini dizginle dostum, ne dövme yaptırmayı ne de kulak deldirmeni önermem bi 5-6 yıl sonra anlarsın(kendi düşüncem yapma demiyorum sadece önermediğimi belirtiyorum) ayrıca ailen problem çıkartmıyorsa dövme için okul müdür veya yardımcısı bir şey yapamaz fakat küpeye izin vermezler devlet okulu ise, vakıf okullarında çok problem çıkartmıyorlar.
devlet okulu ikincisi ailem özgürlükçü hiç birşeyime karışmazlar ve son olarak bu hayta bir kez geliyorum ve yaşım 16 ilerde bunları yapamicam ve herkes yapıyor denicem sadece

Zechion

80+ Silver
Vakıf okuluna gidiyorum orada da küpeye karışıyorlar. Hatta gördüğüm devletlere göre daha sıkılar bu konuda.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,477
Üyeler
155,578
Son üye
awosakan
Top Bottom