Neler Yeni

Okula Dövme İle Gitmek Yasak Mı ?

Zechion

80+ Silver
bunların bil,incinde biriyim siayset olsun ilerde meslek olsun etken faktörler mesela asker olmak gibi dövme olmaması lazım o yüzden kalıcı yaptırmam geçici yaptırırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

eyw fikirine saygı duyuyorum ama bazılarına yakışıyor bence
Bunların bilincindeysen ne mutlu. Okulun bir sorun çıkartacağını düşünmüyorum. Zaten yaz geldi sayılır okul falan da kalmadı. Okul tekrar başladığında eylülden ekimin başına kadar kısa, ondan sonra uzun kollu giyilir zaten. Dövmene de bir şey demezler/diyemezler.

halitxct

80+ Silver
Arkadaşlar Selam Haftasonu Kulağımı Deldirecem Ve Küpe Takacam Ama Bunun Okulda Yasak Olduğunu Biliyorum Hoca Başka Bir Arkadaşa Kızıyordu Ama Ben O YüzdenOkulda Takmicam Ama Koluma Bir Yandan'da Atatürk'ün İmzasını Yaptırmak İstiyorum Bununla Okula Gitsem Sorun Olur Mu Sizce Hocalar Kızar Mı ?
bende küpeye pek bir şey demiyolardı ama dövmeye laf ederler

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,537
İsim
Cengiz
Kankam bak ciddi diyorum şu an yaptırma. Şurada 40 gün kaldı. Tak çıkart yaparsan bir defa enfeksiyon riskin çok fazla artar. Azıcık sık dişini benimde kulağım delik bana 1 hafta bekle dediler 5. Günde açtım şakasız 45 dakika takamadım. Bekle adam gibi yaptır sonra.
anladım o zaman artık yazın yapacaz

Kankam bak ciddi diyorum şu an yaptırma. Şurada 40 gün kaldı. Tak çıkart yaparsan bir defa enfeksiyon riskin çok fazla artar. Azıcık sık dişini benimde kulağım delik bana 1 hafta bekle dediler 5. Günde açtım şakasız 45 dakika takamadım. Bekle adam gibi yaptır sonra.
mıktanıslı öneriir misin

24 saatte falan küpe oturmaz ilk bir iki hafta zaten çıkarmadan takman lazım en azından. Bir kere çıkartırsan tekrar takarken gerçekten çok canın yanar hatta takamayabilirsin bile.
anladım eyw

bende küpeye pek bir şey demiyolardı ama dövmeye laf ederler
bence tam tersi dostum dövmeye bişey diyemezlke rkolumu kesecek ahlleri yok ya :D

Bunların bilincindeysen ne mutlu. Okulun bir sorun çıkartacağını düşünmüyorum. Zaten yaz geldi sayılır okul falan da kalmadı. Okul tekrar başladığında eylülden ekimin başına kadar kısa, ondan sonra uzun kollu giyilir zaten. Dövmene de bir şey demezler/diyemezler.
eyw

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Ege Akgün
Instagram
coguzamanege
Steam
ihateall
Discord
coguzamanege#6736
anladım o zaman artık yazın yapacaz

mıktanıslı öneriir misin

anladım eyw

bence tam tersi dostum dövmeye bişey diyemezlke rkolumu kesecek ahlleri yok ya :D

eyw
Deldirdikten sonra mıknatısı ne yapacaksın? Dersen ki deldirene kadar takarım o olur . Kıstırmalılarda var onu da kullanabilirsin

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,537
İsim
Cengiz
Deldirdikten sonra mıknatısı ne yapacaksın? Dersen ki deldirene kadar takarım o olur . Kıstırmalılarda var onu da kullanabilirsin
delene kadar dedin ya 40 gün dayan o zaman kadar mıktanıs olur mu diyeorum

Pala

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
613
İsim
Pala
Bence bu yaşlarda dövme yaptırma hele bir imza hiç yaptırma
küpe fln bizim lise gevşekti ama ona rağmen çok kızıyolardı bilgine

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Zamanımızda çok ortada olan bir dövmen yoksa çok sorun etmiyorlardı şu an durum nedir bilmiyorum. Yaşı çok büyük arkadaşımız değilsin galiba, dövme konusunda yine yaptırmak istiyorsan yaptır fakat tavsiyem kalıcı yaptırmaman. Çok fazla etrafımdaki insan daha sonra bunun pişmanlığını yaşadı.

Gençliğin verdiği o rahatlık, özgüven iyi fakat bunun gazıylada daha sonra seni yoracak şeyleri yapmanı önermem. Kulak konusunda da, mıklatıslı kullan, üniversiteye geçtiğinde biraz daha rahatlayacaksın her konuda, bunun yanında daha olgun kararlar alacaksın o zaman daha özgür kararlar verebilirsin.

Top Bottom