Neler Yeni

Okula OBP puanım yetmiyor.

Erdemw22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Erdem Deviren
Arkadaşlar merhaba benim ortalamam 90 ve istediğim okul bu sene 93.5 ile kapattı ve bildiğiniz gibi nakiller başladı ailem beni zorla imam hatibe yolladı ve orasının çok iyi bir lise olduğunu söyledi (iyi değil bence)ama ben gitmek istemiyorum sizce bu liseye nakil denesem girebilirmiyim çünkü gerçekten imamhatibe gitmek istemiyorum yks sınavında zorlanacağı mi biliyorum arapça ve Kur'an yüzünden benim hedefim bilgisayar mühendisliği ama ailem önüme geçiyor nakilim kabul olurmu ? Ve aileme ne diyebilirim ? Kur'an okumayı da pek bilmiyorum zaten yandım ben şimdi 4 sene zehir gibi geçecek ama anlatamıyorum işte aileme off off.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yokmu bilen bir kişi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Rojat
Arkadaşlar merhaba benim ortalamam 90 ve istediğim okul bu sene 93.5 ile kapattı ve bildiğiniz gibi nakiller başladı ailem beni zorla imam hatibe yolladı ve orasının çok iyi bir lise olduğunu söyledi (iyi değil bence)ama ben gitmek istemiyorum sizce bu liseye nakil denesem girebilirmiyim çünkü gerçekten imamhatibe gitmek istemiyorum yks sınavında zorlanacağı mi biliyorum arapça ve Kur'an yüzünden benim hedefim bilgisayar mühendisliği ama ailem önüme geçiyor nakilim kabul olurmu ? Ve aileme ne diyebilirim ?

Dostum imam hatibe gidiyordum bilgisayar mühendisi olmak istiyordum meslek lisesine geçtim çok pişman oldum istersen dene nakiller her hafta başı pazartesi başlar her hafta sonu yani cuma günü kapanır hafta sonunda nakiller belli olur.
Ben 10. Sınıfın ilk döneminin ortalarında gitmiştim

dostveviski

80+ Bronze

Dostum imam hatibe gidiyordum bilgisayar mühendisi olmak istiyordum meslek lisesine geçtim çok pişman oldum istersen dene nakiller her hafta başı pazartesi başlar her hafta sonu yani cuma günü kapanır hafta sonunda nakiller belli olur.
Ben 10. Sınıfın ilk döneminin ortalarında gitmiştim
nesine pişman oldun? Meslek Lisesi bölümün bilişimle ilgiliyse pc mühendisliğinde ek puan veriyor?

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Eren Turhan
Her lise aynı değil ismi imamhatip olanlar var ama din dersinden çok diğer derslere ağırlık veriyorlar ona göre seçim yapın

tyt ye puan verir bence imam hhatip iyiyse git ama çok kafa yorar bilgisayar bölümü istiyorsan sayısal dersleri iyi veriyorsa imam hatip mecbur meslek lisesine gitmeni önermem

Erdemw22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Erdem Deviren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her lise aynı değil ismi imamhatip olanlar var ama din dersinden çok diğer derslere ağırlık veriyorlar ona göre seçim yapın
Benim gittiğim proje ve haftada 4 saat dini eğitim var senin dediğin okul gibi galiba bu

Top Bottom