Neler Yeni

Okulda dislaniyorum ne yapmaliiym

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,448
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
En iyi arkadaşlıklarım lise zamanında oldu lisenin bitmesiyle birlikte herkes köşesine çekildi geçen birini buldum istek attım kabul dâhi etmedi bırak grup kurmayı kardeşim sınıf dışında arkadaş edin olmazsa ya da senin yerinde olsam spora giderdim bak o zaman senin yanına kendileri geliyor yaşın spora başlamak için tam yeri vaktin ve naktin varsa direk git

Nyghi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Süleyman Çakır
Hic canini sıkma, seni umursamayan birini sende onun işi sana düştüğü zaman umursamazsan karşılığını almış olur. Diğer sınıflara git birde oralarda birileriyle tanışmaya çalış, 10. sinif 11. sinif. Cok yas farki yok aranizda 10 ve 11lerle.

Emreaaaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Isim
derste aniden kalkıp sıranın üstüne çık ve "BOİ BOİ BOİ" diye bağırarak dilini dışarı çıkar ve "çikiri papa çikiri papa pa" dansı yap. Bu hareketler seni diğerlerinden üstün gösterecek ve diğerlerinin üstünde baskınlık kurarak herkesin seninle takılmasını sağlayacak.
Mantıklı

mfm125

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
985
İsim
Mehmet
Tek takılırsan 4 yıl boyunca tek takılırsın ona göre ileriyide düşün 4 yıl böyle geçermi?

grasdiyas

80+ Silver
sınıf değiştir rehberlikle konuş böyle geçmez hayat okul çok çekilmez hale gelir

Emreaaaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Isim
En iyi arkadaşlıklarım lise zamanında oldu lisenin bitmesiyle birlikte herkes köşesine çekildi geçen birini buldum istek attım kabul dâhi etmedi bırak grup kurmayı kardeşim sınıf dışında arkadaş edin olmazsa ya da senin yerinde olsam spora giderdim bak o zaman senin yanına kendileri geliyor yaşın spora başlamak için tam yeri vaktin ve naktin varsa direk git
Sporun ne faydası olacak ki

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,448
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Dene gör hem mental olarak hem de fiziksel olarak seni herkesten önde tutacak daha çok dikkat çekeceksin gelmeyen kişiler kendileri gelecek öte yandan sana çok iyi gelecek kendini çok iyi hissedeceksin etrafındaki kişiler umurunda bile olmayacak

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,073
İsim
Zeki Müren
Dostum insan lisede bir sporda kendini geliştirmeli bir tane müzik aleti çalmalı. Zaten lisede çok boş zamanın olacak gerçekten git gitar dışında niş bir müzik aleti çalmayı ögren bir sporda da kendini geliştirmeye bak hiçbir sporda yeteneğin yoksa yüzmeni öneririm yanında da ağırlık çalış, ful arkadaşlarınla takılırsan lise sonunda lise boyunca naptım diye dönüp bakıyorsun sadece. Zaten bu mentali kazanmak çevrene kızları da erkekleri de çekiyor. He bir de bunların hepsinin başında kendine saygın olsun kriterlerin olsun bunları önemsemeyen insanları da çevrende tutma.

Top Bottom