Neler Yeni

Okulda internetsiz telefonda ne yapabilirim?

uykulak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
uykulak
fantastik bir şeyler bak istersen onun dışında amazona falan gir en çok satanların yorumlarına falan bak ya da https://1000kitap.com/ne-okusam?hl=en şu siteye bak baya okuyan adamlar var burada diye biliyorum.
Tamam bakacağım teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monte Cristo kontu ''Hasan Ali Yücel klasikler serisi cilt 1-2''
Evde vardı bulamamıştım yarın internetten sipariş vereceğim

Dizi - Film indirip, tak kulaklığını izle.
Yani biraz saçma gelebilir ama dizi film bana hiç gerçekçi gelmiyor yani o filme adapte olamıyorum hep bir oyuncunun kurgusal olarak oynuyor psikolojisi var

NSS kariyeri akar.
İyi fikir

Okuldaki mahlukları analiz edebilirsin ben de çok sıkılırdım sonra milleti takip etmeye başladım manitası yakın arkadaşları giydiği kıyafetler renkleri telefonu falan filan her şey bunları öğrenip hayatıyla ilgili çıkarımlarda bulunurdum.
Yani pek analiz edilebilecek şeyleri yok 30 iq dolaşıyorlar etrafta sigara kız peşinde koşmalar falan işte klasik

Son düzenleme:

tuxenn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
yiğit taha aydin
arkadaşlar adam oyun önerisi istemiş nutuk çekiyorsunuz. bhop jump adında keyifli bir parkur oyunu var 4-5 sene öncesinde oynardım. yine o zamanlar real racing 2 oynardım şuan 3'ü 4'ü çıkmış mıdır bilmiyorum ona bakabilirsiniz. ayrıca klasiklerden subway surf :)

uykulak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
uykulak
arkadaşlar adam oyun önerisi istemiş nutuk çekiyorsunuz. bhop jump adında keyifli bir parkur oyunu var 4-5 sene öncesinde oynardım. yine o zamanlar real racing 2 oynardım şuan 3'ü 4'ü çıkmış mıdır bilmiyorum ona bakabilirsiniz. ayrıca klasiklerden subway surf :)
Teşekkür ederim :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Umut Abak
Büyük ihtimalle fatihin wifi kısımı kapalıdır akıllı tahtaya kablo ile gelen internet aktiftir öyle bir dönüştürcü var ise İnternet Jackını telefon girişine dönüştürüp telefona bağlayıp interneti kullanmak lazım ( saçma ama boş geçmeyek diye yazdım)

uykulak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
uykulak
Büyük ihtimalle fatihin wifi kısımı kapalıdır akıllı tahtaya kablo ile gelen internet aktiftir öyle bir dönüştürcü var ise İnternet Jackını telefon girişine dönüştürüp telefona bağlayıp interneti kullanmak lazım ( saçma ama boş geçmeyek diye yazdım)
Öyle bişi var mı 🤨

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,033
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom