Neler Yeni

Okundu/Okunmadı anlaşılmıyor ve Navbar

mSilver

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
.
Forumdaki okunmuş ve okunmamış konu başlıkları hepsi aynı stilde kalın görünüyor. Hangisi okuyup okumadığımı anlayamıyorum.
Okunan ve okuduktan sonra henüz yeni mesaj gelmemiş konu başlıkları forum içerisinde farklı stilde görünmesi gerektiğini düşünüyorum.

Ek olarak navbar kısmı tek satır halinde olduğu için konudan foruma geri dönerken sürekli kaydırmak durumunda kalıyoruz.
IMG_20211116_141004.jpg

Bu kısım daha farklı şekillerde tasarlanabilir. Sağa sola kaydırma yerine ekrana sığmayan kısım bir alt satıra geçse daha kullanışlı olacağını düşünüyorum.

mSilver

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konu ile ilgilenen veya aynı sıkıntıyı çeken kimse yok sanırım, iki hafta olmasına rağmen konu ile ilgilenen yok.
Anlatmak istediğimi ekteki ekran görüntüleri ile ifade etmeye çalışayım.. Foruma girdiğimde daha önce okuduğum konuları ayırt edemiyorum. Veya konuya yeni mesaj gelmiş ise anlaşılmıyor. Her konuyu da tek tek takibe almak mümkün değil.

IMG_20211130_202821.jpg

Ancak şu şekilde olsa daha iyi olur düşüncesindeyim. İnce yazılı olanlar okunmuş, kalın yazılı olanlar okunmamış veya yeni mesaj içeriyor olduğunu belirtiyor.

IMG_20211130_202839.jpg
Aslında sorun temadan kaynaklı, basit bir CSS düzeltmesi ile çözüleceğini düşünüyorum.

@Abdullah Hacıgül

Top Bottom