Neler Yeni

Oled 34 İnç Monitör Tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ercüment Sezen
Öncelikle Merhaba İnternette Uzun Bir Araştırma Yaptım.
Samsung Odyssey G8 Oled veya Philips Evnia 34m2c8600
Bu İkisi Arasında Kaldım Bilen Arkadaşlar Hangisini Önerir Veya Tavsiye Ettikleri Başka Bir Monitör Varmıdır? Yazarlarsa Çok Sevinirim.
Ve Ekstra Bir Sorum Olacaktı Videolarda Dedikleri Üzere Oled Panellerde Burn İn Yani Pixel Yanması Olabiliyormuş.
Ve Dedikleri Üzere Oyun Dışında Bunları Çok Kullanmayın Harici Bir Monitör Kullanın Diyorlar, Tamam Harici Monitör Sıkıntı Değil Benim İçin
Ama Oyun Oynarkende Ekrandaki Sabit ( Can Barları, Harita, Silah, Mermi Sayısı Vs.vs ) Göstergeler Bunlar Olede Zarar Verirmi?
Ve Ben Ağırlıklı Hikayeli Oyunlar Oynuyorum Yani En Az 3-4 Saat Kesintisiz Oynuyorum. Bu Dediğim Şeyler Olede Zarar Verirmi ?
Burn İn Dediğimiz Yanmalar Oluşurmu? Oluşma Riski Varsa Neler Önerirsiniz?
Uzun Soluklu Bir Soru Ama Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim Şimdiden Teşekkürler :)

Muhsin12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Muhsin
Bende televizyon alacaktım oled sırf bu yanmalardan dolayı almadım QLed Aldım , oled teknolojisi için erken , alıp canı yanan çok fazla insan var

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,931
İsim
Bilal Tepe
Oled alınmaz yengemde LG oled var ekran gitti gg oldu qled şuan oledden daha iyi cazip tcl qled kaliteli 1 yıldır kullanıyoruz hiçbir sorun yaşamadık 50c725

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ercüment Sezen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oled alınmaz yengemde LG oled var ekran gitti gg oldu qled şuan oledden daha iyi cazip tcl qled kaliteli 1 yıldır kullanıyoruz hiçbir sorun yaşamadık 50c725
İşte Ben Monitör Alacağım UltraWide Olsun İstiyorum Ama Oledede Ayrı Bir Sempatim Var Ips de oled kadar tatmin etmez diye korkuyorum
ve dediğiniz qled televizyonlarda olan bir şey ben monitör alacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende televizyon alacaktım oled sırf bu yanmalardan dolayı almadım QLed Aldım , oled teknolojisi için erken , alıp canı yanan çok fazla insan var
hocam orası öylede dikkatli kullanılırsa belki bişey olmaz bilemiyorum çok arada kaldım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,971
Üyeler
150,798
Son üye
baraf
Top Bottom