Neler Yeni

online ders için en düşük sistem ne olmalı ?

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
raşit akşit
merhaba malum online ders zamanı geldi evde de 3 kardeşiz. ablam tıp okuyor ,kardeşim 12. sınıf ve herkeze büyük ekran lazımki derslerden yüksek verim alabilesinler . internette dolaştım ve 2. el leptop olarak bunu buldum : https://www.sahibinden.com/ilan/iki...eri,ev-ve-ofis-icin-hp-laptop-397437632/detay
leptop ucuz ama merak ettiğim acaba canlı derste sorun yaşatırmı ?
veya aynı sorunu( evde bir kaç kişinin aynı anda derse girmek istemsi ) siz nasıl çözdünüz evde?

melihsan

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
melih şan
online ders için alanabilir ama daha fazlasını bekleme

MertAliT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
MertAli Turna
merhaba malum online ders zamanı geldi evde de 3 kardeşiz. ablam tıp okuyor ,kardeşim 12. sınıf ve herkeze büyük ekran lazımki derslerden yüksek verim alabilesinler . internette dolaştım ve 2. el leptop olarak bunu buldum : https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-uzaktan-egitim-cagri-merkezi,isyeri,ev-ve-ofis-icin-hp-laptop-397437632/detay
leptop ucuz ama merak ettiğim acaba canlı derste sorun yaşatırmı ?
veya aynı sorunu( evde bir kaç kişinin aynı anda derse girmek istemsi ) siz nasıl çözdünüz evde?
oyun filan oynayamassın dikkat et bu laptoplar muhtemelen yurtdışı kayıtlı dikkat et sıkıntı çıkmasın

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
aynı sorunu( evde bir kaç kişinin aynı anda derse girmek istemsi ) siz nasıl çözdünüz evde?
Bizim evde 1 bilgisayar var genelde dersler çakışmıyor ama çakışırsa birimiz bilgisayardan birimiz telefondan bakıyor eğer size telefon ekranı küçük gelirse evde smart tv varsa telefon ekranını yansıtmayı ve ya konuşmaya ondan girmeyi deneyebilirsiniz (Oluyor mu bilmiyorum bizde smart tv yok)

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
raşit akşit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular