Neler Yeni

Online Oynamak için Hangi Cod Oyununu Almalıyım?

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Ali
Hızlı fps istiyorsan BF 2042 de alabilirsin aslında

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,031
İsim
MehmedVII
Call of Duty®: Modern Warfare® indirimdeymiş, online oynayıp arada da hikayeyi oynarım diye bunu almayı düşünüyordum ancak ortalama 2000 oyuncusu olduğunu görünce biraz irkildim. Sizce online oynayacak birisi olarak bu oyunu es geçip farklı oyunlara mı yönelmeliyim yoksa bu oyunu alıp bir şans vermeli miyim? Eğer farklı oyunlara yönelebilirsin diyor iseniz online oynamak için hangi cod oyununu almalıyım?Alıntıyı görüntüle
Online ve oynanış olarak BO Cold War'ın daha iyi olduğunu düşünüyorum. İleride MW2 ve MW3 de alacaksan alınabilir MW
Mesaj otomatik birleştirildi:

Call of Duty®: Modern Warfare® indirimdeymiş, online oynayıp arada da hikayeyi oynarım diye bunu almayı düşünüyordum ancak ortalama 2000 oyuncusu olduğunu görünce biraz irkildim. Sizce online oynayacak birisi olarak bu oyunu es geçip farklı oyunlara mı yönelmeliyim yoksa bu oyunu alıp bir şans vermeli miyim? Eğer farklı oyunlara yönelebilirsin diyor iseniz online oynamak için hangi cod oyununu almalıyım?Alıntıyı görüntüle
Bu arada illa online oynayacaksan Battlefield daha iyi özellikle bf1 hâlâ indirim dönemleri dışında en çok oynanan ve açık ara en sevilen bf oyunu. İndirimde 70 lira oluyor

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,031
İsim
MehmedVII
Hızlı fps istiyorsan BF 2042 de alabilirsin aslında
Koşma simülasyonu 2042 o. BF serisi için en önemli şeyler biri olan haritalar o oyunda berbat. Koskoca haritalar var ama bomboş. Optimizasyon rezalet

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,650
Üyeler
141,735
Son üye
GloriaByrd
Top Bottom