Neler Yeni

Online sınavda ne yaptığım anlaşılır mı?

simo0275

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
ismail aydilek
Arkadaşlar blackboard üzerinden sınava gireceğim. Arkadaşa dc den ekran paylaşsam bu anlaşılır mı. Alt Tab yapsam yeni sekme açsam bunlar anlaşılır mı?
reis kendi taktiğimi yazayım sana sınavdan önce dc den tarayıcı değil direk ekran paylaşıyorsun çünkü tarayıcı paylaşırsan riskli olabilir sonra micrsofot sotreden wp indir giriş yap bildirim seslerini kapat wp nin ama kayan bildirim açık bırak arkaşalarınla grup kur sınava hir kaemran açık olsa bile hem alt tab yapmadan arakdaşların cevabı yazdımı sana köşeden kayan bildirim çıkacak hemde haereke etmeden görürsün cevapları alt tabdada sıkın olmuyor başka bir yere tıklamassan ben çift monitör girmiştim sınava 2. ekrana tıklamadığım sürece sıkıntı olmuyordu

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Tx
Ne oldu len kopyacı alındın mı? Hırsıza hırsız demek de suç oldu ama hırsızın taktik istemesi çok normal öyle mi? Sen kendi boşluğuna bak.
Kardeşim eğitim sisteminin saçmalığı beni buna itiyor. Ders online anlatılıyor kredisi 2. Dersimiz bir kaç kez iptal edildi işleyemedik. Ben buna nasıl adam akıllı çalışayım. Kaldı ki diğer yandan anatomi biyokimya gibi ağır derslerim varken buna yeterli zaman ayırmak yerine kopyaya başvurmak daha mantıklı. Adam akıllı yüz yüze anlattılar da ben yüz yüze sınavda nasıl kopya çekilir diye konu mu açtım. Kısacası yanlıştan yanlış doğar, önce bu saçma eğitim sistemi rayına otursun bi.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,922
İsim
Hasan
Kardeşim eğitim sisteminin saçmalığı beni buna itiyor. Ders online anlatılıyor kredisi 2. Dersimiz bir kaç kez iptal edildi işleyemedik. Ben buna nasıl adam akıllı çalışayım. Kaldı ki diğer yandan anatomi biyokimya gibi ağır derslerim varken buna yeterli zaman ayırmak yerine kopyaya başvurmak daha mantıklı. Adam akıllı yüz yüze anlattılar da ben yüz yüze sınavda nasıl kopya çekilir diye konu mu açtım. Kısacası yanlıştan yanlış doğar, önce bu saçma eğitim sistemi rayına otursun bi.
Böyle yaptığın ahlaksızlığı kılıf bulursun. Hiç bir şeyin seni bir şeye ittiği yok. Sen kendini ve başkalarını kandırıyorsun kopya çekmeye mecbur olduğunu inandırmaya çalışarak. Sistem yanlışsa herkese yanlış. Çalışıp hakkıyla geçmeye çalışanların hakkını yediğin gerçeği değişmiyor. Şikayetçiysen okulu bırak yada sistemin değişmesi için çabalamaya başla yada sık "bir yerlerini" daha çok çalış. Kısacası mağdur ayağını kes.

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Tx
Böyle yaptığın ahlaksızlığı kılıf bulursun. Hiç bir şeyin seni bir şeye ittiği yok. Sen kendini ve başkalarını kandırıyorsun kopya çekmeye mecbur olduğunu inandırmaya çalışarak. Sistem yanlışsa herkese yanlış. Çalışıp hakkıyla geçmeye çalışanların hakkını yediğin gerçeği değişmiyor. Şikayetçiysen okulu bırak yada sistemin değişmesi için çabalamaya başla yada sık "bir yerlerini" daha çok çalış. Kısacası mağdur ayağını kes.
Ben o üniversiteye hakkıyla çalışarak girdim. Diğer derslerime de hakkıyla çalışıyorum daha tek gün devamsızlığım dahi yok. Ortada yüz yüze anlatılabilecek dersin online ve kalitesiz anlatımı var. Üniversite dersi adam akıllı veremiyorsa bende ona adam akıllı çalışmak yerine kopyaya başvururum artan zamanda ana derslerime bakarım. Kendin şimdiye kadar hayatının her anlamında ahlaklı bir tutum sergilediysen seni tebrik ederim ama gelip burada bana hırsız ahlaksız gibi yakıştırmalarda bulunma. Mağdur olduğum derste böyle yapıyorum. Ki zaten yukarıda da dediğim gibi kopya çekemedim kendi emeğimle 95 aldım. Bunu oku ve cevap verme lütfen. Herkes sen gibi sütten çıkmış ak kaşık olamıyor çünkü.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,922
İsim
Hasan
Fırsatın olsa üniversite sınavında da kopya çekersin yada diğer derslerde. Sütten çıkmış ak kaşık olmanıza gerek yok herkese açık platformda kopya çekme ahlaksızlığını normalleştirmeyin yeter.

Aquinas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Salih Kılıç
Instagram
slhklc0
Steam
https://steamcommunity.com/id/bimkasasi
Discord
Aquínas#2019
Arkadaşlar blackboard üzerinden sınava gireceğim. Arkadaşa dc den ekran paylaşsam bu anlaşılır mı. Alt Tab yapsam yeni sekme açsam bunlar anlaşılır mı?
Başka bir cihazdan Discord aracılığıyla onlara kamera açarak soruları gösterebilirsin. Sınava girdiğin cihazdan ekran paylaşmanı tavsiye etmem. Ayrıca sınava girdiğin cihazın kamerası falan varsa bantla, ne olur ne olmaz.

Top Bottom