Neler Yeni

🔥İndirim Onvo OV-012 Offroad 800 W Elektrikli Scooter

grknylmzl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Gürkan Samet Yılmazel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
fiyat iyi mi?

Nukroyss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Muhammed Enes ÜNAL
1720186077435.png

Nukroyss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Muhammed Enes ÜNAL
yani hocam kullanan birisi misin bu konularda bilgim yok niyetliydim almaya?
Knka ben arkadaşın konuusnu gördüm fiyatı sorunca atayım hazır akakçedeyken dedim valla bilmiyom ben kilolu ayı gibi birşeyim bunlar bnei taşımıyor :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ertuğrul Boyacı
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet, Teknoloji, Tamir
Instagram
ertugrulboyaci
Steam
93swag
Twitter
ertugrulboyaci
merak ettiklerinizi sorun hocam, ben 300km kadar kullandım bilgim dahilinde yanıtlamaya çalışırım

grknylmzl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Gürkan Samet Yılmazel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
merak ettiklerinizi sorun hocam, ben 300km kadar kullandım bilgim dahilinde yanıtlamaya çalışırım
hocam nasıl bu 80 kilo birisiyim tasır mı? ankara belek arası yaparım 30 40 km haftada bir yeterlı olur mu? hızı kac olur max

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
nemo
hocam nasıl bu 80 kilo birisiyim tasır mı? ankara belek arası yaparım 30 40 km haftada bir yeterlı olur mu? hızı kac olur max
Hocam bunların saatte 50 60km gıdenlerı var onlardan bak. motorları guclu yokusta banamısın demez. bunlar bana gore pek randımanlı degıl

MetalWave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Serdar Günaydın
Bunlardan kullandım, şimdi 150cc scooter kullanıyorum.
özetle b ehliyetin varsa bunu alcağına 50cc motor al 80 liğe çıkar kapıda dursun daha iyi.
bununla yolda kimse seni taşıt yerine koymuyor, 50 cc de olsa taşıt sayılıyorsun. yolda daha çok farkedilirsin.
kaldırımdan gitmesi artık sıkıntı motorlada gidemezsin
bir yere gittiğinde bırakıp gidemezsin motoru kontaktan kitle olmadı disk kilidi tak.
hızları düşük hiçbiryere uygun değil, yüksek hızlara çıkan var ama o küçük teker ve duruş pozisyonunda ani frende üstünden atması, düşmesi muhtemel. motorlar yola daha çok tutunuyor ayrıca lastikler profesyonel, bunlarda kaliteli lastik bulman sıkıntı.
2000 km yapsan artık eski sayılıyor, motorlarda kalitesine göre 40 bin 50 bin yap.
bir şey taşıyamazsın, yanına alamazsın, motorda sele altı ve arka çanta olayı var.
yanına birini alamazsın, motorda 2 kişi gezebilirsin
menzik düşük ve sarj süresi uzun. motorda en kötü 180 km gidersin bittiği anda benzinlikçide 5 dk doldur devam et.

motor dezavantajı
bakımları - noter plaka masrafı
yakıt 100 km de 2 ila 3 lt arası 50cc için.
bagaja koyup arabanla başka bir ile getiremezsin.
kaliteli birşeyse çalınma ihtimali var.

Top Bottom