Neler Yeni

Yardım Opera 4.5 GB RAM Kullanıyor?

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Kaira Bilgic
Dostlar merhaba 2 gün önce böyle bir sorun yoktu 2 gün önce uranium cash diye bir siteye kayıt oldum arkadaşın +ref linki ile o günden beri yavaşlama var gibi özellikle bugün baya bir takılma var bunu ilk defa gördüm resim olarakta alta yükledim. 11 tane opera sekmesi açık gözüküyor ama 2 tane filan açık oluyor onu da nasıl yapıcaz anlamadım
Adsız.png

Avolay

80+ Gold
Dostlar merhaba 2 gün önce böyle bir sorun yoktu 2 gün önce uranium cash diye bir siteye kayıt oldum arkadaşın +ref linki ile o günden beri yavaşlama var gibi özellikle bugün baya bir takılma var bunu ilk defa gördüm resim olarakta alta yükledim. 11 tane opera sekmesi açık gözüküyor ama 2 tane filan açık oluyor onu da nasıl yapıcaz anlamadım Alıntıyı görüntüle
Yutup izliyorsun di mi ? 😁😁

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Kaira Bilgic
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Doğukan[Neixtro]

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Doğukan Muçe
Dostlar merhaba 2 gün önce böyle bir sorun yoktu 2 gün önce uranium cash diye bir siteye kayıt oldum arkadaşın +ref linki ile o günden beri yavaşlama var gibi özellikle bugün baya bir takılma var bunu ilk defa gördüm resim olarakta alta yükledim. 11 tane opera sekmesi açık gözüküyor ama 2 tane filan açık oluyor onu da nasıl yapıcaz anlamadım Alıntıyı görüntüle
11 tane gözükmesinde sorun yok ta 4.5 gb ram niye bilmiyorum ben belleği tam gaz vermeme rağmen 350 mb yiyor

Avolay

80+ Gold

39121

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Eklenti buga girmiş olabilir. Eklentileri kaldırıp yeniden başlatın.

• Beğen
Reaksiyonlar: kyoi

BoraYücel

80+ Bronze
Facebook kullanan kaldı mı ? En son aktif olarak 2011-2016 yıllarında kullanıyordum
Arkadaş kullanıyormuş işte abi boş mesaj atmasak hani :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Firüs girmiş olamaz mı ?

Avolay

80+ Gold

Baran Can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
683
İsim
Baran Can Aydogdu
Ben de Opera GX Kullanıyorum sol taraftan en üst kısımda GX CONTROL diye bir kısım var oradan işlemci ve RAM yükünü kısabilirsin (Tavsiyem RAM 3 GB İşlemci %45 Olsun az verme)

Top Bottom