Neler Yeni

Opera Güvenilir mi ?

Roche

80+ Bronze
Merhabalar, Chrome kullanmak istemiyorum çok RAM yiyor. Edge güvenilir değil diye duydum tam bilmiyorum. Peki Opera güvenilir midir ? Opera da güvenilir değilse hangi internet tarayıcısını önerirsiniz ? 8 GB RAM bulunduğu için bilgisayarımda az RAM yiyen uygulama önerirseniz sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Enver ömer
Merhabalar, Chrome kullanmak istemiyorum çok RAM yiyor. Edge güvenilir değil diye duydum tam bilmiyorum. Peki Opera güvenilir midir ? Opera da güvenilir değilse hangi internet tarayıcısını önerirsiniz ? 8 GB RAM bulunduğu için bilgisayarımda az RAM yiyen uygulama önerirseniz sevinirim.
Şuanda kullanıyorum güvenilir.

muskA

80+ Silver
8gb ram'in varsa kesinlikle Chrome kullanmalısın,en stabil çalışan ve en hızlısı o bana göre.

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Hangi birisine güvenebilirsin?
Hangisi bilgini çalmıyor ki?
Ram kullanımı opera gx de az onu kullanabilirsin.

Roche

80+ Bronze
8gb ram'in varsa kesinlikle Chrome kullanmalısın,en stabil çalışan ve en hızlısı o bana göre.
Çok RAM yiyor hocam. Ben genelde arkada tarayıcıyı açık bırakırım oyun oynarım. O zaman çok RAM yiyor.

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,863
İsim
Kemallettin Kubat
Asıl 8GB var ise Chorme kullanılmamalı. En iyisi Vivaldi, Edge, Brave vs.

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,863
İsim
Kemallettin Kubat
Top Bottom